• Головна
  • Пластична хірургія в Тернополі
15:10, 24 червня 2011 р.

Пластична хірургія в Тернополі

У цього чоловіка сильні руки і глибокий, вдумливий погляд. Відверто кажучи, на початку нашої розмови  я почувалася напружено, адже мій співрозмовник – пластичний хірург.

Хто, як не він, знає все про еталони краси і про ступінь нашої невідповідності цим еталонам?

Але вже за хвилину Віталій Володимирович Жеворонко посміхається, і я розумію, що очі в нього напрочуд лагідні.

- Віталіє Володимировичу, людина здавна прагнула краси, і на шляху до досконалості використовувала найрізноманітніші засоби – одяг, косметику, прикраси. Краса вимагає жертв, і заради неї люди здатні були переносити і біль. Відомо, що пластичні операції робили з давніх-давен – в Індії, Китаї, стародавньому Римі. Важко повірити, але вже тоді ескулапи намагалися хірургічним шляхом покращувати обриси людського тіла, відновлювати поранені носи, виправляти вроджені вади на кшталт заячої губи. А про можливості сучасної пластичної медицини годі й казати?

- Звичайно, сучасна пластична медицина на висоті. Вона – і це найголовніше - цілком безпечна,  в її арсеналі високотехнічне обладнання, відпрацьована методика, ефективні медикаменти, сучасні матеріали, досконалі протези, міжнародний досвід…

- А як давно займаєтеся пластичною хірургією особисто Ви?

- Більше десяти років. Досвіду  набиратися доводилося по зернинках, адже колись і спеціальної літератури практично не було, як не було в Тернополі пластичної хірургії. Були стажування, конференції, поїздки в Харків, Донецьк, Київ, Черкаси, в Німеччину (Гельдельберг), Польщу (Вроцлав), Росію (Москва). В кожній клініці було щось своє, своя специфіка у виконанні операцій, а ми обирали для себе найкраще – те, що буде оптимальним для наших пацієнтів, їхніх запитів, потреб і способу життя.

- Отже, тепер будь-хто з тернополян у будь-який час може прийти до Вас, і ви зробите з нього ідеального чоловіка чи жінку?
- Ні, ні, і ще раз ні. По-перше, до нас приходять не лише тернополяни, ми допомагаємо людям незалежно від того, де вони живуть. По-друге, час для оперативного втручання підбирається індивідуально, враховуючи інтереси пацієнта і медичні покази. А по-третє, кожний з нас – індивідуальність, і ми своєю роботою намагаємося цю індивідуальність вигідно підкреслити, а не рівняти всіх до надуманого ідеалу.

- Але, якщо кожний – особистість, кожний - індивідуальність, то, можливо, неважливо, як саме виглядає людина?
- Надзвичайно важливо! Згадайте, А.П.Чехов, коли писав про те, що в людині все повинно бути прекрасним, починав з чого? З обличчя! «В людині все повинно бити прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки…» Приваблива, гарна зовні людина впевнена в собі, в неї добре розвинуті комунікативні здібності, вона багато і із задоволенням спілкується і позбавлена комплексів неповноцінності. Завдяки цьому вродливі люди часто бувають більш успішними, досягають успіхів на роботі, легко адаптуються до життєвих змін.

- Зрештою, Ви мене переконали, що дбати про свій зовнішній вигляд – це сучасно, престижно і вигідно. А іноді задля цього потрібні хірургічні методи…

- Саме так, і першими в незалежній Україні це зрозуміли люди, які почали виїжджати за кордон. Побувавши в Греції, Іспанії, Португалії, Польщі, Німеччині, Італії, люди не лише покращили свій матеріальний стан, а й захотіли відповідно покращити свою зовнішність. Саме тому, що приваблива зовнішність – це приємно, престижно і вигідно. І приїжджаючи в Україну, вони звертаються до нас, щоб тут, в Тернополі встигнути зробити операцію.

- Чому саме в Тернополі?

- Тому що за кордоном це робити надзвичайно дорого, як і в великих  містах України.  А в Тернополі зробити пластику буде на порядок дешевше, бо всі знають, що в нашій області найнижчі зарплати, а ми прагнемо зробити таку допомогу доступною. Крім того, часто велика клініка – це великий конвеєр, а ми забезпечуємо індивідуальний підхід і догляд. Непоодинокі випадки, коли люди оперувалися в інших місцях, і лікарі відправляли їх до нас на лікування та реабілітацію. Колеги, в тому числі і зарубіжні, нас знають, поважають, співпрацюють з нами, а пацієнти нам довіряють.
Іноді після пластичної операції в Тернополі наші пацієнти консультуються в зарубіжних клініках, і там фахівці впевнено впізнають у роботі тернопільських медиків «німецьку школу». Я  й справді використовую деякі прийоми, котрі бачив під час стажування в Німеччині.   А німецькі колеги користуються нашим досвідом і напрацюваннями, зокрема, і у техніці післяопераційного догляду – це нормально.

- Які види пластичних операцій Ви виконуєте?

- Всі найголовніші. Корекцію обличчя – чола, повік, губ, носо-губних складок, зморшок, контурів, шиї, корекцію вух, пластику грудей – як збільшення, так і зменшення, корекцію живота, ніг, сідниць, інтимну пластику…
- До вас звертаються у більшості чоловіки чи жінки? Молоді чи літні  люди?

- Ми допомагаємо і зовсім юним - підліткам, і старшим – 50, 60, 70 років. Бо в будь-якому віці людина заслуговує на те, що бути гарною. Проте оперативні втручання ми робимо не завжди і не всім.

- Від чого це залежить?

- Всі фактори розглядаємо і аналізуємо об’єктивно. Потреба в оперативному втручанні не диктується лише бажанням лікаря чи пацієнта, модою чи внутрішніми комплексами.  Буває, людина незадоволена життям, а зосереджується на зовнішності і просить виправити вади, яких у неї нема, або змінити фігуру - замість змінити звички.

Нам доводилося відмовляти пацієнтів від необдуманих кроків. Неможливо забрати зайвий жир там, де його нема взагалі. Непотрібно збільшувати груди до шостого розміру, якщо пацієнтка невелика на зріст і худесенька. А буває, що пацієнт хоче позбавитися зморшок на обличчі, але операцію на повіках (блефаропластику) робити не хоче, а потреба в цьому є. Ми також йому відмовляємо, адже тоді на омолодженому, підтягнутому обличчі очі будуть надто видавати вік. Не завжди можна обійтися напівмірами.

А детальніше про пластичні операції Віталій Володимирович розповість іншого разу – його день розписаний по хвилинах, і зараз лікар іде на операцію. Цього тижня пластичних операцій заплановано 5...

 

Продовження тут http://www.0352.com.ua/article/62015

Пластична хірургія в Тернополі, фото-1

Корекція носогубних складок та верхньої губи (до і після операції)

Пластична хірургія в Тернополі, фото-2

Форма губ до операції

Пластична хірургія в Тернополі, фото-3

Форма губ після операції

Пластична хірургія в Тернополі, фото-4

До і після: корекція носогубних складок та верхньої губи

Пластична хірургія в Тернополі, фото-5

До і після: корекція зморшок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...