• Головна
  • У Табачника спростовують, що через Євро-2012 навчальний рік розпочнеться 15 серпня
15:00, 21 червня 2011 р.

У Табачника спростовують, що через Євро-2012 навчальний рік розпочнеться 15 серпня

Міністерство освіти і науки України офіційно заявило, що новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня, пише "Gazeta.ua".

"Останнім часом в суспільстві ходять чутки про можливий початок навчального року 15 серпня у зв'язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу", - зазначили у відомстві.

У зв'язку з цим Міносвіти наголосило, що наступний навчальний рік у всіх без винятку регіонах і у всіх навчальних закладах України розпочнеться 1 вересня.

Раніше повідомлялося, що у зв'язку з проведенням в наступному році в Україні Євро-2012, навчальний рік у ВНЗ може скоротитися.

Нагадаємо, Євро-2012 пройде з 8 червня по 1 липня. Згідно з рішенням Міносвіти, наступного року школярі підуть на канікули ще до початку ЧЄ. Незалежне тестування почнеться 14 травня і закінчиться 7 червня (цього року тести продовжаться з 2 по 24 червня). Швидше за все, останній дзвінок у школах пройде 25 травня (цього року - 27 травня), тобто в середині тестування. А ось на вступній кампанії футбол практично не відіб'ється. Цього року вона починається 1 липня. А оскільки у 2012-му на цю дату запланований фінальний матч, то документи вузи почнуть приймати наступного дня - 2 липня.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...