• Головна
  • На Тернопільщині хочуть викорінити зі шкіл шик та побори
13:15, 27 серпня 2014 р.

На Тернопільщині хочуть викорінити зі шкіл шик та побори

Голова Тернопільської облради Василь Хомінець під час колегії облдержадміністрації, на якій слухалося питання готовності освітян до початку навчального року, закликав керівника освіти області Любомира Крупу викорінити в навчальних закладах побори та зайві шикарні святкування.

«Знаю Вас як людину прогресивних поглядів, тому очікуємо, що це негативні явища, які вже набуло загрозливих масштабів, будуть викорінені.  Непомірні так звані «подарунки для школи», випускні після 1-го, 4-го, 7-го, 9-го, 11-го класів – такі практики треба припинити. Розумію, що це іноді пропонують батьки, але не всі, а один-троє, а решта змушені за ними тягнутися, хоча не завжди матеріально готові до цього. А зараз особливо важкий період і не час для такого шикування, пора спускатися на грішну землю», – сказав Василь Хомінець.

Любомир Крупа погодився, що дану практику слід викорінювати і пообіцяв вернути увагу керівників навчальних закладів щодо необхідності змін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Крупа #Хомінець
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
Українців, які користуються газом, змусять заплатити до 2000 грн: починаються перевірки простих громадян
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
"Пенсії в Україні з 1 вересня підвищать 3-м категоріям українців": кому перерахують виплати вже скоро
Оголошення