• Головна
  • Запис до тернопільських терапевтів - через інтернет
09:24, 22 червня 2011 р.

Запис до тернопільських терапевтів - через інтернет

Незабаром у тернопільських поліклініках зникнуть черги, а щоб записатися на прийом до дільничого терапевта, як і до будь-якого іншого спеціаліста, заходити потрібно буде не в реєстратуру, а в інтернет.Лікувальні заклади м.Тернополя планується об'єднати через ТМІС - Тернопільську медичну інформаційну систему. Це пілотний проект, і хоч коштує він 80 тис.грн., компанія «WebAdvancers» погодиласязапропонувати його для нашого міста безкоштовно. Розроблятимуть проект приблизно 3 місяці, а потім його будуть впроваджувати в лікувальних закладах.
Це дасть можливість розвантажити медиків від "паперової" роботи і дозволить ім більше чсу приділяти пацієнтам. Зараз лікар приймає 5-8 пацієнтів за годину, і за тих 7-12 хвилин він змушений заповнити необхідну документацію. Запровадження електронної системи дасть можливість приділити більше часу огляду пацієнта, безпосередньому спілкуванню.

Першими скористаються новою системою пацієнти першої міської поліклініки. Така інформаційна система передбачає створення електронного реєстру пацієнтів та запровадження пластикових карток. Пацієнт зможе записатися на прийом до лікаря цілодобово - через Інтернет, вибраши при цьому зручний час.
Інформація про хворого, історія його хвороби буде захищена від доступу сторонніх осіб, отже, лікарська таємниця буде збережена.
Паралельно діятимуть і картки старого зразка, паперові, та працюватиме звична усім реєстратура, так що трудноощів у тих пацієнтів, які не мають доступу до інтернету, не виникатиме жодних.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...