09:54, 22 червня 2011 р.

Тернополянам загрожують оси

Нещодавно ми повідомляли, що мешканці одного з райцентрів Тернопілля виявили в своєму будинку кубло змій (http://www.0352.com.ua/article/60450), а вчора, 21 червня,  в одній із тернопільських квартир причаїлася небезпека, але вже від комах. Осиний рій окупував помешкання по вул Київській, 12. Зовні оселя комах нагадує округлу паперову посудину з вузьким горлом. Оси часто будують свої так звані гнізда на горищах, у господарських будівлях.
На допомогу мешканцям Київської о 7.48 вирушив особовий склад ГРР АРЧ АРЗ СП Управління МНС в Тернопільській області. Рятувальники вилучили осине кубло.

Зазвичай оси стають більш активними наприкінці літа, в  серпні-вересні. Їхні укуси можуть бути дуже небезпечними, особливо множинні. Але й одиночний укус може мати дуже неприємні наслідки, особливо якщо постраждає дитина, літня людина або алергік. Оса, як бджола, залишає жало, в організм людини потрапляє білок-алерген. У випадку бджолиного укусу перш за все потрібно витягнути жало, протерти місце укусу спиртом чи одеколоном, прикласти щось холодне, а в разі алергічних реакцій прийняти антигістамінний препарат і терміново звернутися до лікаря.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...