• Головна
  • На Тернопіллі матір судитимуть за те, що лишила дітей в небезпеці
15:27, 22 червня 2011 р.

На Тернопіллі матір судитимуть за те, що лишила дітей в небезпеці

Одразу дві кримінальні справи порушили працівники Чортківського райвідділу внутрішніх справ проти 31-річної мешканки Чорткова. Горе-матір не раз покидала напризволяще власних малолітніх дітей. Поки молодиця розважалася та випивала, трійко дітлахів залишалися без догляду у будинку.

Як розповів начальник кримінальної міліції у справах дітей Чортківського РВ Олександр Слободян, за плечима у молодиці два невдалих заміжжя, які закінчились розлученнями. Жінка залишилася сама з трьома дітьми, однак виховувати їх та заробляти на прожиття не збиралася. Матір навіть не потурбувалася про отримання державної допомоги на утримання дітей, натомість справно прогулювала гроші, які присилала бабуся онукам з-за кордону. Увесь час проводила в сумнівних компаніях, гуляла та випивала. А двійко молодших дітей залишалися на виховання у старшого 14-річного брата. Хлопчина заміняв трирічній сестричці та шестирічному братикові батьків. Допоки мати по декілька днів гуляла, старшому з дітей доводилося готувати їжу та приглядати за малечею. Часто пропускав навчання у школі. Однак матір не надто хвилювали успіхи сина. Вона воліла влаштовувати власне життя поза стінами рідної домівки.

Правоохоронці припинили беззаконні діяння матері. Коли співробітники правоохоронних органів спільно з представниками влади  завітали до родини, у будинку панував суцільний безлад. Для дітей не було створено належних побутових умов, вони були недоглянуті. Усіх їх поміщено в обласний притулок для дітей.

Як повідомили в ЦГЗ УМВСУ в Тернопільській області, стосовно жінки порушили дві кримінальні справи за ч.1, ст.135 (залишення у небезпеці) та ст.166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України. За подібні протиправні діяння горе-матір можуть позбавити батьківських прав. Залишається сподіватися, що в жінки все ж прокинуться справжні материнські почуття.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...