• Головна
  • На День молоді у Тернополі люди, одягнуті у вишиванки, матимуть чисельні привілеї
16:05, 22 червня 2011 р.

На День молоді у Тернополі люди, одягнуті у вишиванки, матимуть чисельні привілеї

В неділю, 26 червня, люди, одягнуті у вишиванки, зможуть скористатися чималою кількістю послуг безкоштовно: проїзд у маршрутках (понад 20 шт.) і тролейбусах (15 шт.), катання на катері (з 12.00 до 17.00), атракціони у парку "Топільче" і Національного відродження ("лодочки" тощо), батут на Театральному майдані та ін. (всюди, де буде розміщений такий логотип).

Також в програмі свята:

- парк "Топільче" - "Студентська республіка",- "Студентська республіка",

- 12:00, Театральний майдан - спортивні змагання з боксу, армреслінгу, екстремальних вуличних видів спорту "Бумеранг фест", майстер-клас з бальних танців,

- 16:00, Театральний майдан - старт "Параду наречених", цікаві конкурси, розваги, розіграші зі щедрими подарунками від партнерів свята,

- 18:00, Театральний майдан - концерт за участю популярних українських виконавців, команди КВН "V.I.P.". Серед учасників концерту: Надія Гураль, Ірина Новомлинська, Ігор Гаврилюк, гурти "Los Colorados", "Ганс блюз бенд", "Алоізій Карамболь", "Его", "Ді-Форс" та інші, а також спеціальний гість - гурт "СКРЯБІН".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...