• Головна
  • У Тернополі обов’язкова допризовна підготовка буде в кожній школі?
16:30, 3 вересня 2014 р.

У Тернополі обов’язкова допризовна підготовка буде в кожній школі?

Під час військової нестабільності перед освітянами України постало питання відновлення допризовної підготовки в усіх загальноосвітніх навчальних закладах. Є пропозиції ввести цей предмет обов’язковим для хлопців. Проте у Міністерстві освіти та науки України рішення ще не прийняли.

Поки що на Тернопільщині працює єдина школа, яка виховує майбутніх захисників Вітчизни. Випускники Тернопільської школи допризовної підготовки продовжують навчання у військових закладах України. Допризовну підготовку збираються відновити в усіх загальноосвітніх навчальних закладах краю.

«Оскільки наша країна переживає військовий конфлікт, то допризовна підготовка юнаків – питання наразі важливе. Кожен чоловік повинен вміти захистити себе, свою сім’ю, свою країну. Тому знання, вміння та навики, які дає допризовна підготовка мають велике значення під час військової нестабільності. Тому рішення про введення цього предмету обов’язком, може бути виправданим. Однак наразі є проблеми з матеріально-технічним забезпеченням шкіл у цьому плані», – розповіли ЗЗ у департаменті освіти та науки облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #школи #допризовна підготовка

Коментарі

ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Радикальні зміни чекають пенсіонерів з 1 березня": українцям переглянуть розміри пенсій, такого "сюрпризу" ще не було
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
"Відключення світла та продаж електроенергії": українця оштрафували на 17 000 грн за генератор
Оголошення
live comments feed...