• Головна
  • Виставою «Мазепа» Тернопільський обласний драмтеатр закриє сезон
07:49, 24 червня 2011 р.

Виставою «Мазепа» Тернопільський обласний драмтеатр закриє сезон

Тернопільський обласний драмтеатр закриває сезон виставою «Мазепа». Вона є однією з наймасовіших і найактуальніших вистав цього сезону.

Цей рік для театру пройшов надзвичайно напружено, каже його директор Ігор Сачко. Окрім «Мазепи», тернопільські шанувальники Мельпомени цього сезону побачили чимало прем’єр, зокрема – вистави «Політ над гніздом зозулі», «Глитай або ж павук» та «Витівки Скапена», повідомляє ІНТБ.

Ігор Сачко, директор театру ім. Т.Г. Шевченка: «Я хочу подякувати глядачам за те, що впродовж сезону – і в дощ, і в сонце, і в холод, і у вітер – вони приходили до нашого театру і підтримували нас і наше мистецтво. Я хочу подякувати головному режисеру і режисеру-постановнику – Мосійчуку і Жилі. Я хочу подякувати всім без виключення керівникам цехів, працівникам театру, творчій трупі, акторам. І побажати їм всього найкращого».

Ігор Сачко каже, що театр йде на невеличкі канікули, на яких готуватиметься до відкриття нового театрального сезону. Попередньо його планують на 1-2 жовтня. Улітку театр працюватиме над виставою Карла Гольдоні «Господиня заїзду» режисера В’ячеслава Жили. Виношує ідею нової постановки і головний режисер театру Олег Мосійчук.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...