
11:15, 4 вересня 2014 р.
ПриватБанк і PEOPLEnet продовжують акцію із забезпечення бійців у зоні АТО безкоштовним зв’язком
ПриватБанк та оператор мобільного зв’язку PEOPLEnet продовжили до 1 жовтня народну ініціативу, у рамках якої українці можуть передати непотрібні CDMA-телефони українським воїнам у зоні АТО.
Передати непотрібний CDMA-телефон можна до 1 жовтня в будь-яке з 3 000 відділень ПриватБанку по всій Україні. Приймаються всі телефонні трубки, навіть із непрацюючим акумулятором і без зарядного пристрою. Якщо апарати буде здано з RUIM-карткою або з прошитим номером у самому телефоні, договори на телекомунікаційні послуги буде попередньо розірвано.
PEOPLEnet встановлює на такі апарати безкоштовний зв’язок всередині своєї мережі та надсилає українським воїнам у зону АТО.
За перші два тижні з початку ініціативи ПриватБанк і PEOPLEnet вже зібрали та передали військовим понад 3 500 телефонних апаратів з безкоштовним зв’язком.
Окрім переваг безкоштовного обслуговування, розмови всередині мережі стандарту CDMA менш вразливі до зовнішнього втручання, оскільки CDMA-зв’язок має вищий ступінь захисту порівняно зі зв’язком стандарту GSM.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:39, 3 травня
17
21:20, 3 травня
15
17:02, 27 квітня
23
13:08, Сьогодні
live comments feed...