• Головна
  • ЄВРО- 2012. В очікуванні великих грошей
11:00, 24 червня 2011 р.

ЄВРО- 2012. В очікуванні великих грошей

Загальна сума інвестицій УЄФА в Україну та Польщу задля проведення ЄВРО-2012 у обох країнах складає 500 млн євро. Про це сказав на прес-конференції у Львові директор турніру УЄФА ЄВРО 2012 в Україні Маркіян Лубківський, пише УНН.

Він додав, що УЄФА складає із 53 представників європейської футбольної спільноти і ці кошти витрачаються на оплату заробітних плат 250 особам у Польщі, ще 250 – в Україні, а також приблизно ста працівникам центрального штабу УЄФА в Ліоні у Швейцарії.

"Плюс УЄФА ділиться досвідом, зокрема новітніми технологіями, кваліфікованим штатом та багатьма іншими речами, на що витрачаються кошти. ЄВРО-2012 – це унікальна нагода для кожного жителя України та Польщі долучитись до ЄВРО-2012", - сказав він.

Крім того, за кілька тижнів оголосять третього офіційного спонсора ЄВРО-2012. Наразі офіційними спонсорами є "Епіцентр" та "Укртелеком".

Зазначимо, в Україні уже продано третину пакетів корпоративної гостинності на матчі ЄВРО 2012. За попередньою інформацією, від продажу пакетів корпоративної гостинності на матчі УЄФА ЄВРО 2012 в обох країнах буде вилучено 100 млн євро, зокрема перед Україною поставлено завдання продати пакетів на 39 млн євро.

Також після старту реєстрації бажаючих стати волонтерами ЄВРО-2012 станом на сьогодні уже надійшло більше 5 тисяч заявок із 72 країн світу.

М.Лубківський додав, що переважно усі водії, які возитимуть гостей із аеропорту до стадіону, працюватимуть волонтерами і їм за це не будуть платитись кошти.

А співбесіди бажаючих стати волонтерами із безпеки та правопорядку проводитиме особисто Посол волонтерської програми В.Кличко.

Нагадаємо, сьогодні у Львові директор турніру УЄФА ЄВРО-2012 в Україні Маркіян Лубківський та керівник департаменту з продажів та маркетингу УЄФА Тібо Подевін презентували Програму корпоративної гостинності Престиж-клуб УЄФА ЄВРО-2012.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...