• Головна
  • Кращі друзі депутатів - стразіки, або Що взувають у парламенті?
12:38, 24 червня 2011 р.

Кращі друзі депутатів - стразіки, або Що взувають у парламенті?

Мода на екзотику, започаткована Віктором Януковичем і його страусовими туфлями, докотилася до українського парламенту, пише "ТаблоID".

У цьому літньому сезоні депутати змагаються, у кого найбільш екстравагантне взуття. Щоправда, часто ефект виходить зворотній - туфлі з екзотичної шкіри, прикрашені "стразіками", виглядають щонайменше смішно.

Так, "регіонал" Олександр Єфремов вирішив не відступати від "заповітів" великого батька своєї партії і президента Віктора Януковича. Він теж носить туфлі зі страусової шкіри. Як вже писав ТаблоID, таке взуття - не з дешевих. За пару такої екзотики треба викласти щонайменше тисячу доларів.

А от лідер опозиційної фракції БЮТ Іван Кириленко пішов ще далі. Він носить туфлі не з якогось страуса, а зі шкіри ската.
Таке взуття вирізняється особливим блиском, і зовні здається, що воно вкрите дрібним бісером. Носити таке кричуще взуття занадто сміливо навіть для депутата.
Коштують такі туфлі теж немало - від 800 доларів. Проте часто таке взуття виготовляють на замовлення, тому його ціна може суттєво підскочити.

Ще один депутат, скандальний комуніст Євген Царьков носить взуття з невідомої шкіри, проте настільки яскраве, що його неможливо не помітити.
У центрі композиції туфель Царькова - смуга шкіри, усипана дрібними камінчиками і масивна пряжка. Складається враження, що комуніст збирався не до парламенту, а на велику сцену.

Що недалеко від істини - функції Царькова у Раді в основному зводяться до бійок, шоу і палких виступів.

Кращі друзі депутатів - стразіки, або Що взувають у парламенті?, фото-1
Кращі друзі депутатів - стразіки, або Що взувають у парламенті?, фото-2
Кращі друзі депутатів - стразіки, або Що взувають у парламенті?, фото-3
Кращі друзі депутатів - стразіки, або Що взувають у парламенті?, фото-4
Кращі друзі депутатів - стразіки, або Що взувають у парламенті?, фото-5
Кращі друзі депутатів - стразіки, або Що взувають у парламенті?, фото-6

Коментарі

Оголошення
live comments feed...