• Головна
  • Люди моляться перед стінами Тернопільської ОДА
17:47, 24 червня 2011 р.

Люди моляться перед стінами Тернопільської ОДА

Сьогодні, як і обіцяли (http://www.0352.com.ua/news/60364), рідновіри влаштували мітинг-протест під стінами Тернопільської ОДА. Щоб їх почули, представники незареєстрованої громади вдавалися до співів, танців,молитов...
Незареєстрована громада рідновірів заявляє, що до них ставляться упереджено, не дозволяють пройти офіційну реєстрацію, сприяють діям священнослужителів інших церков у  наругах над святиніми рідновірів.

Верховний волхв України-Руси Володимир Куровський запевняє, що з громади знущаються, і вимагає від влади рішучих дій. Йдеться про реєстрацію, а також про хід кримінальної справи трирічної давності стосовно 12 релігійних діячів, які під час  образливих дій біля капища побили рідновірів, що охороняли скульптуру Перуна (саму скульптуру спалили).

На думку верховного волхва, ритуально-обрядові дії - пісні, танці і молитви під стінами , в яких перебувають можновладці, - покликані благословити і направити на істиний шлях тих, хто вирішує на Тернопіллі релігійні питання. Проте якщо проблуми громади рідновірів с.Раштівці не вирішаться, віряни готові пікетувати ОДА безстроково.

Наступного тижня  на Гусятинщині над вирішенням проблем рідновірів у Раштівцях працюватиме спеціальна виїздна комісія ОДА.
Раніше ми вже повідомляли, що рідновіри організували на Тернопіллі слов'янську академію магії (http://www.0352.com.ua/news/53938)

Коментарі

Оголошення
live comments feed...