• Головна
  • Тестування завершились – вступна кампанія розпочинається
22:29, 24 червня 2011 р.

Тестування завершились – вступна кампанія розпочинається

Сьогодні тестуванням з хімії завершилось зовнішнє незалежне оцінювання. Завдання, тестові питання та задачі, як зізнаються самі учасники ЗНО, були дещо складними, але справилися всі.

На Тернопільщині із 100% зареєстрованих випускників складати іспити з хімії прийшло лиш 87%, але це хороший результат відвідуваності, принаймні, так кажуть у центрі ЗНО.

Щодо результатів тестування, то майбутні абітурієнти вже мають можливість переглянути на персональній сторінці свою успішність із тих предметів, які складали раніше. Ті, хто з певних причин бажають знову проекзаменувати свої знання шкільної програми, матимуть таку можливість на додатковій сесії ЗНО, що пройде у Івано – Франківську.

До слова, цьогорічна ініціатива Міністерства освіти і науки про подачу абітурієнтами заявок на навчання у виші через мережу Інтернет не виправдала своїх очікувань. Зокрема, тернопільські випускники не поспішали реєструватися через світову павутину, як то можна було робити ще з 1 червня, а чекають результатів тестувань, щоб потім власноруч подавати всі необхідні документи на вступ до вишу.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...