• Головна
  • У всіх церквах Тернопільщини щодня битимуть в дзвони
08:30, 9 вересня 2014 р.

У всіх церквах Тернопільщини щодня битимуть в дзвони

На Тернопільщині щодня о 20-й годині у всіх греко-католицьких церквах битимуть в дзвони. Таким чином закликатимуть людей посилено молитися за мир і спокій в Україні. Кожен має не лише захищати Батьківщину, допомогати армії, а й духовно боротися. А молитва – це найкращий спосіб випросити в Бога усіх ласк, розповів Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк.

- Будуть дзвонити в дзвони по всіх церквах. І де б Ви не були, чи в автобусі, чи в поїзді, чи  вдома при якісь роботі – ми повинні зупинитися і молитися, – розповідає тв4 Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк.

Кир Василій Семенюк просить продовжувати безперервну молитву і піст за мир в Україні. Зокрема, Владика звертається до всіх людей доброї волі щодня о 21.00 єднатися в спільній молитві за Україну. А в четвер вірян просять постити і цей піст жертвувати за мир і спокій в нашій державі.

- Бог вислухає наші молитви, за нами правда,  з нами Бог, бо ми не йдемо загарбувати чужі території, ми хочемо, щоб на нашій землі був мир, – каже Василій Семенюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #дзвони #церква

Коментарі

ТОП новини
"Шалений снігопад засипле ці області вже завтра, лютий мороз суне в цей регіон України": синоптики про холоднечу
"41 500 грн зарплати на місяць": роботодавці запрошують на вакансії українців, яким потрібна робота
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
Оголошення
live comments feed...