Кузьма розповів тернополянам про свій перший секс

Настільки жвавого і бадьорого співрозмовника мені давно не доводилося зустрічати. Андрій Кузьменко щойно зійшов з автобуса зі Львова, попереду у нього – концерт і вдячна тернопільська публіка, переліт до Києва, а звідти – до Кьольна. Але на обличчі лідера гурту «Скрябін» Кузьми - ні тіні втоми, лише неймовірний енергетичний запал, широкий спектр радісних емоцій, а в запасі – жести і міміка, яким позаздрить професійний комедійний актор. Тому передати весь позитив спілкування з Кузьмою простими словами буде складно, це – людина-феєрверк, вибухівка, а не якийсь-там бенгальський вогник.

«В Тернополі я вже разів 700 був!- каже Кузьма. ­– Перший раз – коли вчився у медичному і приїжджав сюди полякам продавати бензину. А потім влюбився у ваше місто. Це, до речі, буде перший за 40 разів концерт, коли немає дощу!»

Ви не відчуваєте ностальгії за професією стоматолога?

- Нє, Україна тільки виграла від того, що я не став стоматологом. Я щасливий, що не маю тої біди. Я не хотів бути стоматологом. То для мами з татом було. У Новояворівську то була сама модна професія. В нас був такий Гук у місті стоматолог, в нього була «шестьорка», то так як тепер «беха». В нього в кріслі 5 раз оргазм получав і 6 раз аналізи здавав, але пломби п’ять років не вилітали. Правда, він робив то без наркоза… А я трьом людям зробив пломби, після чого в них рот не закривався, і їх можна було легко впізнати в місті, в них завжди був свіжий подих.
А як почалася моя музична доля? Мама сказала, що викидає піаніно з 4 поверху: «Ти йдеш в медичний, ти не будеш займатися музикою!» А то якраз йшла «Червона рута». Ми домовилися, що якщо гарно виступаємо там, то піаніно лишається. Якимось чином ми зайняти там 3 місце, і мамі ніде було діватися. Парі є парі.

Що зараз каже ваша мама?

- Моя мама мені любить згадувати то, шо раніше було: "От пам’ятаєш, ти пішов в медичний інститут, а я знала, що все так повернеться, і ти будеш займатися музикою!"

Як ви досягли успіху?

- А хіба в нас є успіх? Я не вважаю, що ми успішний проект, бо в нас є  постійні проблеми з теле- і радіоефіром.

Коли ви відчули справжню славу?

- Після «Шансу» мене реально почали впізнавати на вулицях. З телебаченням неможливо конкурувати, телевізор є в кожній хаті. Але на екрані то є не ти, то продукт режисерів, візажистів. Я принципово до сих пір не дивлюся програм з собою, бо мені страшно.

Як вам бути популярним?

- Кльово! Я класно себе почуваю, але до того треба бути готовим. В мене таке враження, що я знаю всіх людей, на автозаправці знаю заправщика, знаю того чувака на вулиці…

Чи не виникає у вас бажання залишитися на самоті? Де ви можете усамітнитися?

- У моїй хаті. Я туда нікого не пускаю, стою зі штахетою на порозі. У мене є маленький песик Лумі. Він страшніший, ніж білий ведмідь, шматує людей, як хто чужий заходить.

Яка різниця між вами на сцені і вдома?

- Мікрофона немає.

Ви співаєте в душі?

- Я, чесно кажучи, так задовбуюся це робити на сцені, що в душі я мовчу і відпочиваю.

А чому ви виступаєте без «Поющіх трусів»?

- Хто вам сказав? Якщо прислухатися до моїх трусів, то вони дуже поющі. Ті "Поющі труси" в Україні не поняли, бо то буцім якийсь попсовий проект. А в Росії субкультура видиміша, ніж у нас – «Сектор газа», «Красная плесень». І вони зразу проштампували, що «Поющіє труси» є жіночий «Сектор газа». Їх запрошують на антигламурні вечерухи і чувіхи розносять один за другим ті альтернативні клуби.

Що ви нового для себе відкрили в українській музиці?

- Є така львівська група «Діамант», вони співають аренбі, хоч я його не люблю, класною українською мовою, у них класні тексти, голос афігєнний, але не беруть їх на телебачення. Зараз з українським реальні проблеми. Що приймали конвенцію, що ні - в радіо українське не беруть на Сході. От на концертах  Дзідзьо люди ламають ноги, а в ефір його не пускають. «Димна суміш», може, не нове, але завжди дивує.

Що б ви порадили починаючим гуртам?

- Народитися в іншій країні.

Що спільного між Україною та Гондурасом?

– Всьо спільне. Ну назву не ту дали.

Які ваші нові проекти телевізійні чи музичні?

- Зовсім випадково, не знаю, з чим то зв’язано, після такого затишшя у телебаченні мене почали запрошувати на різні проекти. Запросили мене на проект «Жити – це модно» з Андре Таном. Ну я, один словом, знявся з ним в кількох програмах, але за цей час придумав інакше. Мені давно приходила така ідея, щось на кшталт «Бережися автомобіля». Ми приходимо на автобазар і купуємо саму дешеву, саму ужасну машину і шукаємо такого дядька, який хоче, щоб ми йому її подарували. Ми кажемо: «Мужичок, даруємо тобі ту машину, але з рядом умов». Він сідає за руль і бере собі один з трьох конвертів, який шльом він вибере: один шльом космонавта, другий лицаря чи, допустим, зварника. Він має проїхати 50 кілометрів, ми даємо йому жахливі завдання, а за кожну помилку відрізаємо кавалок тої машини. Але ми мужичку потім віддаємо ту його машину, з тим всім відрізаним, пакуємо у багажник. Но вона їде в кінці кінців! Третього вересня це вже буде на «Інтері», бо проект їм сподобався, а я там просто цвіту і пахну, бо то моє!

Ви вдягаєтеся від Андре Тана?

А що не видно? – показує на подерті штати і футболку з написом «The who».- Та мала сволоч як мене на програму вдягає, то я хочу його вдусити. Він приносить мені одяг на два розміри менший, такого типу «клуб голубая устріца», а сам довольний стоїть.

Розмова Андрію дуже сподобалася, на 19 хвилині спілкування він заявив: «Нафіг той концерт, давайте поговорим!».

Кому присвячена ваша пісня «Мумітроль»?

- Оксанці і Василю, моїм колєгам, які позаминулого року розвелися. 17 моїх знайомих пар, з мого кола спілкування, розійшлися в один рік, проживши більше 15 років разом. Як людина не може зрозуміти, що в тебе з такиииим животом і кошельками під очима чувіха в 18 років закохається через це, а не через твої статки, то це є отупіння.

Як називатиметься ваша наступна книга? Після «Я, «Пабєда» і Берлін» зявиться…

-         «Я, Паштет і армія». Про мого корєша, кандидата біологічних наук, якого відправили в армію, щоб не садити в тюрму. Він був ще й першим хіп-хопером московським. І він дуже кльово малював, правда, тільки мишей.

Які дуети ви плануєте найближчим часом?

- Я не планую, то має бути імпровізаційно. От з Білик ми колись записали пісню, але ні разу в житті її не виконали разом. Один раз мало бути, але тоді  на концерті пропало світло, і видно, якась карма висить над тою піснею.
От з Могилою інакше було, то була забойна дурна пісня, щоби люди поскакали і горілка швидше з крові вийшла. Я б хотів з Пономарьовим і Чубаєм заспівати для душі – такі голосища! Дуже хочеться їх до купи звести. Ми з Чубаєм подумали, що варто би було продовжити проекти «Наше Різдво», «Наші партизани». Він став тепер такий тато, купа дітей, корови, коні, бобри на байдарках попри хату плавають, але в нього ще лишилося того галицького запалу, щоби щось таке от зробити...

На прохання поділитися своїм улюбленим анекдотом, Скрябін розповів два, однак ми подаємо один (один з них – не для преси).

-         Приходить студентка національного педагогічного, третій курс, філологічний факультет, здавати екзамен. Дуже красива дівчина, одне питання завалила, друге…  А молодому викладачеві шкоді її, хоче якось підтягнути, допомогти. Каже: «Назвіть, будь ласка, найвідомішого польського поета ХІХ століття». Дівчина мовчить, думає-думає. Викладач: «Ну, я вам дам наводяще питання: як звали першого чоловіка?» Дівчина сором’язливо так: «Віталік…»

Які у вас були відчуття після першого сексу?

-         Ну, я смак її соплів відчував ще два тижні. Я подивився, як то є в фільмах, і тягнув, як насос! Думав, тою фігньою в житті більше займатися не буду. А бабу закрили на кухні, вона чуть інфаркт не дістала (цю відповідь скорочено із зрозумілих причин, - ред.)

Як ви святкуєте День молоді?

- Я не святкую, я не прив’язуюся до дат. Ненавиджу дні народження. Ні свої, ні чужі. От день народження в Колі. А чого я маю йти в той день, коли мене голова болить, нема настрою, я кашляю??? Я прийду, коли буду мати бажання, подарую йому пробитий футбольний м’яч, і най тішиться! Я подарки всі свою віддаю назад, передаровую. Мені колись орла здоровенного подарили, три роки мішав по хаті ходити. То був найбільший подарок, коли я його передарив. Він як переходяще знамя, вже два кола по Києву намотав.

Про що б ви попросили свого ангела-охоронця?

-Я його не прошу, він все знає. Він сидить на плечі... і він у курсі дєла.

Яку ви дасте пораду для гармонії у житті?

Не свинити собі і навколо себе. І ще одне, саме головне – не дивитися новини. То маніпуляція умами людей. Я сім років не дивлюся новини.

Яким одним словом ви охарактеризуєте своє життя?

- Бардак!

Розкажіть про свій найщасливіший день...

-Та в мене їх знаєш скільки? У мене кожен другий найщасливіший!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Спорт
У Тернополі на центральному стадіоні ФК "Нива" (Тернопіль) зіграла з ФК "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) – 2:0 на користь "Ниви". Перший тайм пройшов з відчутною перевагою "Ниви", проте ворота суперника залишилися невразливими. Втім у другому таймі тернопільській команді вдалося вийти вперед і з перевагою у два голи завершити матч. Як повідомляє "ТТБ", голи у ворота "Чайки" на 58 та 80 хвилині забили граці "Ниви"- Олексій Литовченко та...
Суспільство
Енергоефективність будь-якого будинку можна покращити, заклеївши шпарини у вікнах та дверях. Слід придбати короткі штори, зачинити двері у під’їздах, встановити за батареями теплозахисні екрани з фольги, перефарбувати батареї у темно-коричневий, саме він найкраще віддає тепло. Як повідомляє "20 хвилин", не потрібно придумувати високих матерій чи витрачати багато коштів, щоб зберегти тепло в домі. Ці найпростіші поради допоможуть зберегти і тепло, і гроші,...
Кримінал
У ніч з 18 на 19 жовтня злодій втретє за півтора місяці вдерся до приміщення Чортківського обласного комунального шкірно-венерологічного диспансеру. Що хотів винести злодій наразі невідомо, адже протиправний намір не вдалося втілити. Виконувач обов'язків головного лікаря "шкір-вену" Юрій Вичавка повідомив: "Це вже третій випадок за такий короткий час. Це дивно, бо красти у нас немає що – сейфи надійно замкнені, а ніяких наркотиків тут ніколи і не було. Кол...
Пригоди
Трагічний випадок трапився у селі Більче-Золоте Борщівського району. У водах ріки Серет було виявлене тіло чоловіка. Поблизу туристичної бази знайшли тіло 34-річного чоловіка. Як з’ясувалося, померлий є мешканцем села Монастирок Борщівського району. Як повідомляє "ТН. Область", за попередньою інформацією причиною смерті стало утоплення. Наразі  всі обставини трагедії встановлюються. Нагадуємо, що нещодавно в Тернополі (на вулиці Білогірській) в канаві вияв...
Суспільство
Роль Володьки принесла 35-річному Тарасові Стадницькому неабияку славу. Сьогодні він є відомим актором, автором гумористичних сценаріїв. А ще нещодавно працював кочегаром, клеїв фотографії в анкети грін-кард і не розумів, чим займатися, аби це приносило  задоволення. Нині Тарас переконаний, що кожен може досягти успіху, якщо наважиться спробувати. "Я народився на хуторі Лозові поблизу села Боброїди, що на Львівщині. У батьків нас троє — маю двох  молодших...
Екологія
У ніч проти 22 жовтня у нічному небі можна буде спостерігати дививовижний осінній зорепад, метеорний потік Оріоніди. Як повідомляє "Еспресо", цей метеорний дощ щороку припадає на жовтень, а його пік цього разу очікують саме 21 числа. У ніч спостерігачі зможуть роздивитися до 20 метеорів на годину. Метеорний потік має таку назву на честь сузір’я Оріона. Воно є легким для впізнання, адже має три яскраві зірки посередині, щільним рядком розташованих одна за о...
Суспільство
Український заробітчанин, який опинився у містечку Антверпен в Бельгії розшукує своїх рідних. Себе ж українець називає Ігорем Чикотовські або Чикотовським. Чоловік не пам’ятає ні де він проживав, ні де знаходяться його рідні, також він не має жодних документів, які підтверджують його особу.   Як повідомляє "ТН. Область", говірка українця свідчить про те, що він родом з Західної України, ймовірно з сільської місцевості. Наразі чоловік перебуває в соціальном...
Суспільство
Гуляючи вулицями Тернополя, якщо придивлятися до того, що відбувається довкола, то можна помітити чимало незвичних подій та людей. У кожної людини є своя історія, і що тривалішим стає життя, то цікавішим робиться й історія. Як повідомляє "Про Те", у центрі Тернополя можна зустріти літнього чоловіка, котрий заробляє собі на життя, зважуючи перехожих. Під час війни його контузили, через що зараз сильно не дочуває. Прохання сфотографувати його журналісту дове...
Суспільство
Родина благає допомогти молодій мамі, яка сама виховує півторарічного малюка та зі всіх сил бореться з хворобою. Ще три місяці тому жінка насолоджувалась життям та навіть не підозрювала, що все перекреслить рак.  Все почалось з висипки на тілі. Ніби й нічого страшного, проте жінка одразу ж звернулась до дерматолога. Її обстежили та, заспокоївши, що все буде добре, виписали ліки. Людмила ретельно виконувала всі призначення лікарів, проте щодень ставало гірш...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!