• Головна
  • Табачник дав заробити своїм бізнесменам майже півмільярда на батьках школярів
17:16, 28 червня 2011 р.

Табачник дав заробити своїм бізнесменам майже півмільярда на батьках школярів

На збірниках тестів для 5-8 класів бізнесмени близькі до Міністерства освіти та його чиновники заробили майже 500 млн. гривень. Як пише "Тиждень", тираж кожного з посібників для 5-8-х класів становить щонайменше 400 тис. примірників. Цифра приблизно відповідає чисельності школярів кожного класу в країні загалом (по 390 тис.)
Усі чотири відповідні групи писали щонайменше чотири міністерські тестові контрольні. Середня ціна, за якою книжки продавали вроздріб, – близько 50 грн., ще до 25 грн. просили за збірник з відповідями. У сумі кожній родині, в якій дитина навчається у п’ятому, шостому, сьомому чи восьмому класі, довелося додатково витратити до 300 грн. У масштабі всієї країни цифра може сягати 480 млн. грн., -  повідомляє журналіст Богдан Буткевич.
Автор відзначає, що право на друк посібників МОН віддало комерційним структурам, хоча в держави вдосталь власних потужностей.
«Ці друкарні можуть бути «заточені» під освітні схеми. 60% прибутків від реалізації «чорним налом» віддається відповідним чиновникам із МОН», – пояснив директор великого поліграфічного підприємства, що побажав залишитися анонімним.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...