• Головна
  • Тернополяни молилися на Прикарпатті
19:25, 28 червня 2011 р.

Тернополяни молилися на Прикарпатті

Чотири тисячі людей із Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Дніпропетровської та Івано-Франківської областей і міста Києва зібралися у прикарпатському селі Гошів на Ясній Горі, в монастирі отців Василіан на Всеукраїнський національний з'їзд спільнот сім'ї "Найсвятішого Серця Ісусового" – релігійної спільноти, яка заохочує родини до молитви та духовного спілкування, християнського виховання дітей.

Цей християнський рух безперервної молитви нині налічує в Україні понад 30 тисяч учасників. Члени спільноти утворили так звану живу вервицю і безперестанно моляться за прославу Серця Ісусового, родини, які опинилися у важких життєвих обставинах, за сиріт та обездолених.

...Кожний член молиться тільки дев'ять днів, через кожні чотири місяці. Молиться, де він хоче, в найзручніший для нього час. Через цю молитву люди, які  можуть і не знати один одного, з'єднані духовно. Стати учасником християнської спільноти може кожен—від малої дитини до найстаршої людини.

Проста і легка дев'ятниця настільки сильна та дієва, що трапляються різні чуда. Сходяться родини, які на межі розлучення, діти, що віддалилися від батьків та пішли манівцями, повертаються до сім'ї, народжуються діти в жінок, яким лікарі давно поставили невтішний діагноз, оздоровлюються хворі. Про це учасники спільноти говорили на з'їзді. Але головне для них—віра й молитва та єднання родин.

Тернополяни молилися на Прикарпатті, фото-1

Коментарі

Оголошення
live comments feed...