• Головна
  • Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін»
14:30, 29 червня 2011 р.

Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін»

У Тернополі святкові заходи з нагоди Дня молоді тривали протягом трьох днів. З ініціативи тернопільської влади усі тернополяни та гості міста, які у цей день одягнули вишиванки мали можливість безкоштовно проїхати у громадському транспорті, відвідати атракціони, покататися на катері або катамаранах.

Міський голова Сергій Надал зустрівся з молодіжним активом на проекті «Зустріч без краватки». За активну громадську позицію подяками міського голови було нагороджено кращих молодих людей міста. В рамках святкування відбувся турнір з пейнтболу «Кубок Романа Шухевича», у якому команда міської ради здобула третє місце. На театральному майдані було розташоване спортивне містечко. Спортсмени демонстрували свою майстерність у різних напрямках: бокс, «Бумеранг fest», екстремальні вуличні види спорту, майстер-клас з бальних танців. Центральними вулицями міста у супроводі кортежу весільних "Мерседесів" та байкерів пройшов Парад наречених. На театральному майдані відбувся концерт за участю популярних українських виконавців, команди КВН «V.I.P» та гурту «Скрябін».

«Молодь завжди була і  є рушійною силою усіх процесів, які відбувалися в Україні. Саме від активності та цілеспрямованості молодих людей, залежить майбутнє нашої держави. Тож бажаю кожному із Вас наполегливості, цікавих ідей та проектів для покращення добробуту нашого міста  і нашої країни. Не витрачайте дорогоцінний час на розчарування, йдіть вперед – з вірою, надією і любов’ю. Нехай прожиті роки додають досвіду, тішать кар’єрними здобутками, особистим щастям. Будь завжди активними та пам’ятаєте у Ваших руках майбутнє нашої держави», – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін», фото-1
Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін», фото-2
Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін», фото-3
Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін», фото-4
Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін», фото-5
Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін», фото-6
Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін», фото-7
Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін», фото-8
Тернополяни відзначили День молоді у вишиванках та з гуртом «Скрябін», фото-9

Коментарі

Оголошення
live comments feed...