19:23, 29 червня 2011 р.

Тернополяни мають талант!

Більше двох десятків майстрів художньої творчості та 10 громадських організацій (молодіжний центр праці і центр працевлаштування, «Молода Просвіта», «Обнова», «Обереги»…) представляли свою діяльність на острівку в парку ім.Т.Г.Шевченка в неділю, на день молоді.

Виробами хенд-мейд дивували відвідувачів Марія Трухан та Ірина Погоряна, з цікавістю можна було зазирнути до палатки арт-шопу «Чічіта». Плетіння гачком, вишивка, кераміка, ляльки-мотанки, малюнки на склі, різьба по дереву, графіка і фото – чого тільки не було на виставці "Мій талант – моя робота".

Віта Возняк та Павло Блозва, студенти Інституту педагогіки та психології ТНПУ ім. В. Гнатюка, стали одними з організаторів свята.
За їхніми словами, ідея подібної інтерактивної виставки впроваджується вже не перший рік.

- Сьогодні нам вдалося вийти на інший, вищий рівень. Ми хочемо показати, що заробляти гроші молодь може займаючись улюбленою справою, для цього не потрібно примушувати себе робити те, що тобі не до душі. «Мій талант – моя робота» - саме таку назву носить сьогоднішня презентація. Ми хочемо, щоб молодь розвивала свої здібності і здійснювала вибір майбутньої професії, а зараз, передусім, що є дуже актуальним – вибір навчального закладу, виходячи із власних можливостей і потреб самореалізації, а не за вказівкою батьків, - запевняють організатори свята.

Навколо на алеях парку в палатках представляли вироби народного мистецтва райони Тернопілля.
А глядачів та учасників розважали гурти «Фа-мажор», «Рута-м’ята», хор "Просвіти" і виконавці Олена Моргун та Роман Чехарівський.

Франк - студент-медик з Чернівців, приїхав в Тернопіль до друзів і залюбки відвідав святкові заходи в парку. Він запевнив, що вироби української молоді йому дуже подобаються.

Тернополяни мають талант!, фото-1
Тернополяни мають талант!, фото-2
Тернополяни мають талант!, фото-3
Тернополяни мають талант!, фото-4
Тернополяни мають талант!, фото-5
Тернополяни мають талант!, фото-6
Тернополяни мають талант!, фото-7
Тернополяни мають талант!, фото-8

Франк - студент-медик з Чернівців, приїхав в Тернопіль до друзів і залюбки відвідав святкові заходи в парку

Тернополяни мають талант!, фото-9
Тернополяни мають талант!, фото-10

Віта Возняк та Павло Блозва, студенти Інституту педагогіки та психології ТНПУ ім. В. Гнатюка - серед організаторів свята

Коментарі

Оголошення
live comments feed...