Кожний заслуговує бути красивим і успішним! (Пластична хірургія в Тернополі. Закінчення)

Закінчення.

Початок тут   http://www.0352.com.ua/article/60367

Ми знову зустрілися з Віталієм Володимировичем Жеворонко, пластичним хірургом третьої міської лікарні, через тиждень, протягом якого лікар разом із своїми колегами виконав 5 операцій.

- Віталію Володимировичу, як почуваються зараз Ваші пацієнти?

- Усі прооперовані почуваються добре. Декому вже зняли шви, дехто вже виписався.

- Результатами операцій всі задоволені?

- Загалом так, але результат операції залежить не лише від лікаря. Тепер значною мірою він залежатиме від пацієнтів, від того, як вони будуть дотримуватися приписів і рекомендацій. Виписка із стаціонару – не закінчення лікування. В нашому арсеналі великий асортимент фізіотерапевтичних методів, лікарських засобів, аптечних препаратів, які дозволяють не лише досягнути найкращого результату, але й зберегти його на довгі роки. А загалом за місяць часу наші пацієнти виглядають цілком презентабельно і вже прагнуть продемонструвати свою вдосконалену зовнішність на урочинах, вечірках чи деінде.

-  Тобто, пластичні операції не є складними?

-   Так не можна казати. Як і будь-яка операція, корекція зовнішності – перш за все операція, хірургічне втручання з усіма відповідними наслідками і ризиками. Але ми працюємо так, щоб наслідки пацієнтів влаштовували, а ризики зводилися до мінімуму. Пластичні операції не можна віднести до категорії легких, адже в кожному конкретному випадку є свої складності. Лікар бере на себе надзвичайно велику відповідальність, якщо йдеться, приміром, про корекцію обличчя. Та й навіть фізично важко працювати, якщо операція триває 3-4 години. А корекція живота, наприклад, буває часто ускладнена супутніми патологіями – килами (грижами).

-    І, тим не менше, пацієнти погоджуються на оперативне втручання. Чому?

-    Тому, що воно суттєво покращує якість їхнього життя. І це зумовлено не лише естетичними запитами. Дуже часто до операції, приміром, зменшення живота, є суто медичні покази. Адже коли людина самостійно не може позбавитися зайвої ваги, так званого «зайвого живота» або «фартуха», їй важко обслуговувати себе, різко обмежується працездатність. Але це не означає, що хірург, як чарівник, змахом скальпеля все змінить. Після оперативного втручання змінюватися доводиться і пацієнтам, насамперед – вести здоровий спосіб життя.

-     Все ж таки, Віталію Володимировичу, чи можливо людині, яка дбає про свою зовнішність і хоче якомога довше бути у гарній формі, уникнути операційного стола?

-     У пластичній хірургії, на відміну від хірургії класичної, дуже великого значення набуває профілактика. Вікові зміни зовнішності – процес прогнозований, для всіх. І тому ми запрошуємо до нас всіх – прийдіть на консультацію!  Ми приймаємо в хірургічному відділі третьої міської лікарні, попередньо можна зателефонувати 55-17-07 або 55-09-09. Оглянувши людину, ми можемо з високою вірогідністю сказати, які ділянки її тіла стануть проблемними за декілька років. А також запропонувати комплекс заходів, щоб затримати процес таких змін. Наші пацієнти завжди мають вибір. Наприклад, можна слідкувати за собою, виконувати призначені вправи, робити масаж, вживати вітамінні комплекси, раціонально харчуватися, - і завдяки цьому зберегти гарний вигляд свого тіла на 10 років. А можна усього цього не робити, але тоді вже за 2 роки доведеться рятувати красу хірургічним способом. Лікар радить, а обирає пацієнт.

-      Вам особисто які пацієнти більше імпонують – ті, що ретельно дбають про своє здоров’я і зовнішність, чи ті, які сприймають себе такими, якими вони є, і не хочуть нічого змінювати?

-      Меж вдосконалення немає…  Я переконаний, що кожна людина має бути красивою. Неповторний жіночий шарм, чоловіча елегантність впливають на наше життя значно більше, ніж здається на перший погляд. І кожна людина має природою закладені прекрасні риси, просто потрібно їх підкреслити, виявити, зберегти. Тому мені подобаються люди, які не пливуть байдуже за течією часу, а дбають про себе. Це також спосіб самовираження.

-      А може, пластична хірургія – це лише мода?

-      В своїй роботі ми не керуємося модою, бо мода завжди, за визначенням тимчасова. Пластична операція не може бути модною, бо це подія особиста, інтимна, про неї знає дуже вузьке коло. Пацієнти такі речі не афішують. Щоправда, декілька років тому зверталися одна за одною молоді дівчата, які хотіли зробити яку-небудь пластику, щоб було чим виділитися, похизуватися серед молоді. От саме їм ми  відмовляли. Згодом вони дорослішали і приходили до нас вже свідомо, за консультаціями та порадами.

-    В усьому світі пластична хірургія для пацієнтів – дороге задоволення. На людей якого рівня достатку розрахована ваша допомога?

-     На наших краян. На жаль, на Тернопільщині найнижчі в Україні зарплати, про це не можна забувати. Допомога пластичного хірурга рідко буває потрібна терміново, зазвичай оперативному втручанню передують консультації, підготовчий етап, і за цей час будь-хто з наших земляків, в тому числі і пенсіонери, можуть так спланувати свій бюджет, щоб заощадити потрібні кошти. Зазвичай кошти, вкладені в самовдосконалення – будь то курси водіння, заняття музикою чи спортом, подорожі, освіта, здоров’я – вертаються сторицею у вигляді гарного настрою, професійних досягнень, кар’єрних успіхів, родинного благополуччя, доброго самопочуття, розширення перспектив особистісного зростання. Ми щиро бажаємо цього нашим пацієнтам.

-    Рішення про необхідність пластичної операції приймає сам пацієнт?

-      Не завжди. Іноді його спонукають. Не кожний здатний адекватно оцінити своє відображення в дзеркалі. Ми допомагаємо пацієнтам не лише глянути на себе збоку, а й розібратися в собі, бо іноді людина бачить проблему у своїй зовнішності, а насправді проблема в іншому.

-    Пластична операція – панацея від усіх проблем із зовнішністю?

-    Ні, бо зовнішність – не завжди проблема. Ми мали пацієнтку, котра двічі робила операції за примхами чоловіка. Врешті решт вона змінила чоловіка, бо зрозуміла, що проблема була саме в ньому. Чоловік пішов, залишивши її з двома дітьми… Але гарна зовнішність і звичка слідкувати за собою теж залишилася при ній, вона вийшла заміж вдруге і дякує долі і нам, що все склалося саме так!

- А Ви особисто спонукали би своїх друзів, близьких чи рідних робити пластичну операцію, якщо Ви як лікар бачили би в цьому потребу?

-     Так! Як лікар, я переконаний, що якщо проблему не вдалося вчасно попередити, то її потрібно вчасно вирішувати. В тому числі хірургічними методами. А щодо близьких… Під скальпелем хірурга усі однакові, і для лікаря усі пацієнти однаково дорогі,  бо про них піклуються, як про найближчих.  Медичний персонал вкладає в пацієнта не лише працю, а й свій задум, турботу, щире вболівання за його подальшу долю. Дуже часто потім в нас з пацієнтами встановлюються теплі, приязні стосунки, ми підтримуємо дружні зв’язки. Це завжди приємно.

-     Віталію Володимировичу, що б Ви побажали тернополянам?

-     Я народився в с.Кривче Борщівського району, а з 5 років живу в Тернополі. Тут навчався, працюю, завжди всім з гордістю розповідаю про свій край, бо люблю його. Я бажаю тернополянам дбати про себе – про свою душу і тіло. Дбати про своє житло і своє місто. Я бажаю усім добрих змін.
І нехай ці зміни кожний почне з себе – з свого серця, з свого помешкання,  зі свого вчинку. І перш ніж критикувати владу, нехай кожний замислиться – що він зробив для Тернополя? Чи посадив дерево, чи допоміг ближньому, чи сам гідний кращого? Людському вдосконаленню немає межі. І кожний заслуговує на те, щоб бути красивим, успішним і щасливим, але для цього потрібно докласти зусилля.

Абдомінопластика: до і після операції

Віталій Володимирович Жеворонко з колегами - Іриною Ярославівною Салтиковою та Любов'ю Олексіївною Атрощенко

- Я переконаний, що кожна людина має бути красивою, але для цього потрібно докласти зусилля, - В.В.Жеворонко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, не буде електропостачання в окремих будинках Тернополя. А саме: - 18.10.18р. з 09:00 год. до 13:00 год. за адресами: просп. Степана Бандери 83, 83А, 83Б, 83В, 83Д, вул. Мостова, вул. Мостова Бічна (прив. сектор).
Кримінал
Кримінальне провадження за фактом таємного викрадення чужого майна відкрили працівники Підгаєцького відділення поліції щодо двох жителів району.   Як встановили правоохоронці, місцеві мешканці 1947 та 1949 років народження вирішили заготовити собі дрова на зиму. Нічого кращого, як вчинити крадіжку, їм на думку не спало. Вони вирушили в місце проведення санкціонованої рубки дерев працівниками місцевого лісництва. На злочин пішли, коли робочий день закінчив...
Суспільство
На своїй сторінці у Фейсбуці жінка написала гнівний пост про одну з молодих пар, що одружились в минулі вихідні. Її обурило те, що після виїзної церемонії розпису на пляжі «Циганка», ніхто з організаторів свята не потурбувався прибрати залишки прикрас після урочистостей. Вітер розтягнув усе залишене по усьому берегу озера. «Весільні виїзні церемонії - це гарне, романтичне і зазвичай яскраве видовище, як, власне, і інші свята на природі.Але! Люди добрі! При...
Суспільство
У 9-місячної Мар’яни Цокало з Тернопільщини діагностували рак крові. Батьки  борються за життя своєї донечки. Тернополяни та всі небайдужі збирають кошти на трансплантацію кісткового мозку.  Проте стан малечі погіршився. Про це на сторінці спільноти "Мар'яночка Цокало. Допоможіть врятувати життя" у мережі Фейсбук повідомили її батьки. "Сьогодні Мар'янці дуже погано. Вночі рвала, відмовляється їсти, весь час плаче. Це очікувані наслідки хімії, але вони все...
Суспільство
Тернополянам пропонують підписати петицію та відновити "31" маршрут у Тернополі. Автор Тарас Сеник пояснює, що «з початком навчального періоду, знову загострюється питання щодо відновлення робити 31 маршруту. Важко не тільки студентам, а й людям, які добираються на роботу. Тому, пропоную відновити роботу 31 маршруту хоча б на період навчання». Петиція була створена ще 19 вересня, але станом на сьогодні її підтримали – 169 осіб. До завершення терміну голосу...
Суспільство
Уже від сьогодні патрульні поліцейські України притягатимуть до відповідальності водіїв, які порушили швидкісний режим. Нагадаємо, що у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється не більше ніж 50 км/год. Згідно частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень; Згідно частини 3 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежен...
Суспільство
Державне підприємство "Тернопільське лісове господарство" повідомило про місця реалізації паливних дров. Зробити це можна у його виробничих підрозділах: Буданівське лісництво: тел. (0251) 4-14-26, вул. Янівська, 106, с. Долина, Теребовлянський р-н, ; Залозецьке лісництво: тел. (0240) 3-14-96, вул. Зборівська 20, смт. Залізці, Зборівський р-н; Збаразьке лісництво: тел. (0250) 2-15-70, вул. Д. Галицького 97, м. Збараж; Микулинецьке лісництво: тел. (0251) 5-1...
Пригоди
13 жовтня у селі Острів, на виробничій базі ТзОВ "Спецавтоінвест", із 34-річним підсобним працівником стався нещасний випадок. Потерпілого врятувати не вдалося. Як повідомляє офіційний сайт Управління Держпраці у Тернопільській області, розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком. За попередніми даними, під час завантаження міксера сталась аварійна зупинка бетонного вузла, оператор та завідувач виробництва почули крики, пі...
Суспільство
Світлана Пида пропонує створити у Тернополі Бібілйний ботанічний сад. Свою ідею вона подала на "Громадський бюджет". Створення Біблійного ботанічного саду передбачає: висаджування на території дендрарію ТНПУ ім. В. Гнатюка, на якій знаходиться церква св. Софії Премудрості Божої, дерев, кущів, ліан, трав’янистих рослин та рослин біблійного городу, які згадуються на сторінках Святого Письма. Також тернополянка рекомендує встановити спеціальні таблички, на як...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!