• Головна
  • До уваги тернопільських водіїв
09:42, 30 червня 2011 р.

До уваги тернопільських водіїв

До уваги водіїв, які проїжджатимуть центром Тернополя. Від 29 червня, до 25 липня частина вулиці Шептицького перекрита. Там роблять поточний ремонт дороги. Водночас на вулиці Живова тимчасово встановили двосторонній рух, повідомляє TV-4". Вулиця Митрополита Шептицького в Тернополі від вчора перекрита на ділянці від вулиці Медової до Живова. Рух транспорту там вже заборонено.

Головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Ярослав КОПЧА розповів, що тут планується замінити верхній шар дорожнього одягу і провести ремонт бордюрів і ремонт покриття тротуарів. Дана ділянка вулиці буде перекритою на час виконання робіт. На час перекриття цієї ділянки вулиці буде відкрито двосторонній рух по вулиці Живова.

По Живова від сьогодні рух автотранспорту двосторонній. Також на три тижні, поки ремонтуватимуть дорогу, частково зміняться маршрути руху громадського транспорту. Загалом у місті вже відремонтували половину від запланованих доріг, каже влада.

"Всі дороги розбиті, які необхідно відремонтувати, на 4 групи по черговості проведення ремонту відповідно. Де їде важковаговий транспорт, рух пасажирського транспорту, то це перша черга. І відповідно по зменшенню. Роботи проводяться. З міського бюджету виділено на поточний ремонт майже 5 мільйонів 200 тисяч,-повідомив міський голова Тернополя Сергій НАДАЛ.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...