• Головна
  • «Електронний вступ» до вишів можуть скасувати
14:16, 30 червня 2011 р.

«Електронний вступ» до вишів можуть скасувати

"Електронний вступ" до вишів можуть скасувати під час вступної кампанії. На 12 липня призначено перше засідання суду, що розгляне питання про законність постанови про завпровадження "електронного вступу" до вищих навчальних закладів, повідомляє "Експрес".

Керівник проекту "Правова підтримка забезпечення рівного доступу осіб до якісної вищої освіти в Україні", викладач Києво-Могилянської академії Інна Совсун повідомила, що через юридичну неграмотність постанову міністерства освіти і науки, молоді та спорту про систему електронного вступу, було ухвалено рішення звернутися до суду для того, щоб скасувати цю постанову як таку, що порушує законодавство у сфері освіти. Вона також рекомендує абітурієнтам подавати документи для вступу до вузів особисто і не сподіватися на системи електронного вступу.
"Сама система не була належним чином випробувана, що вже створює передумови для можливих ускладнень під час вступної кампанії. Юридичний статус електронної заявки не визначений, тобто питання про те, чи прирівнювати електронну та письмову форми залишається на розсуд приймальної комісії", - сказала вона на прес-конференції в четвер у Києві.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...