• Головна
  • У жовтні продадуть 25% Тернопільобленерго
15:37, 30 червня 2011 р.

У жовтні продадуть 25% Тернопільобленерго

Голова Фонду державного майна України Олександр Рябченко затвердив план-графік оголошення тендерів виставлення на продаж у 2011 році пакетів акцій обленерго та енергогенеруючих компаній, передає кореспондент УНН.

Згідно з планом, у серпні буде оголошено тендер з продажу 25% акцій "Київенерго", 50% акцій "Закарпаттяобленерго", 45% "Західенерго" та 21% біржи "Черкасиобленерго". У вересні будуть оголошені тендери з продажу 50% "Вінницяобленерго", 45% - "Крименерго" та 50% - "Дніпрообленерго".

У жовтні оголосять тендери з продажу 25% "Тернопільобленерго", 45% - "Чернівціобленерго", 25% - "Дніпрообленерго", 45% - "Донецькобленерго". За словами О.Рябченка, після оголошення тендерів конкурс на продаж обленерго буде продовжуватись упродовж 50 днів.

Нагадаємо, в 2011 році об’єкти енергетики є пріоритетними об’єктами з приватизації в Україні.

Раніше повідомлялося, що Фонд державного майна України запланував у травні минулого року виставити на продаж чотири обленерго.

"Чотири пакети обленерго, там де держава володіє 25-ти відсотковим пакетом акцій, будуть виставлені на продаж у травні. Мова йде про "Одесаобленерго", "Полтаваобленерго", "Прикарпатяобленерго" та "Сумиобленерго", - повідомив заступник голови ФДМУ Юрій Яковлєв.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...