• Головна
  • На Тернопільщині директор непрацюючого заводу зараховував собі зарплату
14:00, 21 вересня 2014 р.

На Тернопільщині директор непрацюючого заводу зараховував собі зарплату

Понад рік тривала епопея із припинення діяльності державного підприємства «Підволочиський приладобудівний завод».

Приватизацію єдиного майнового комплексу заводу РВ ФДМУ по Тернопільській області здійснило ще в серпні минулого року. Згідно з договором купівлі-продажу, новий власник мав забезпечити проведення державної реєстрації припинення державного підприємства, однак виникли непередбачувані перешкоди для реалізації цієї процедури.

Тут варто зазначити, що завод цей у Підволочиську почали зводити ще за Радянського Союзу, але до виробництва приладів на ньому так і не дійшло. Новому власнику дісталися три недобудовані споруди. Між тим, єдиний за усю історію працівник підприємства – його директор Микола Єфремов – увесь цей час справно нараховував собі заробітну плату. Він, власне, й гальмував процедуру припинення, відмовляючись передати новому власнику печатку, штампи та документи державного підприємства, без яких неможливо було її здійснити. Чисельні звернення Регіонального відділення чоловік уперто ігнорував. Він, зокрема, вимагав, аби новий власник виплатив йому… заборговану зарплату. І лише зовсім недавно екс-директора вдалося переконати, що така позиція  не просто тупикова, не має законних підстав, а й може закінчитися втручанням правоохоронних органів.

12 вересня до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців внесено запис про припинення діяльності ДП «Підволочиський приладобудівний завод», повідомили «номер один» у прес-службі РВ ФДМУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #зарплата #непрацюючий завод

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня ТЦК заберуть на службу 4 категорії людей першочергово, названо перелік професій": мобілізація та повістки
"Пенсії в Україні перерахували": озвучено новий розмір виплат для українських пенсіонерів
Завтра дощ рине холодними потоками води на більшість областей, град вперіщить прямо по автомобілях: іде злива і гроза
Через приїзд співака Віталія Козловського в Агроленд траса біля Тернополя була запаркована на кілометри (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...