• Головна
  • У Тернополі студенти з усієї України презентували свої проекти
14:00, 22 вересня 2014 р.

У Тернополі студенти з усієї України презентували свої проекти

19-21 вересня Тернопіль приймав членів Студентського парламенту України. У рамках цієї зустрічі до міста прибули новообрані члени Студентського парламенту з Донецької, Чернівецької, Полтавської, Миколаївської, Вінницької, Сумської та Чернігівської областей.

Головним завданням парламентарів було напрацювати ідеї та проекти, які варто втілити найближчим часом.

Презентація результатів роботи Студентського парламенту відбулась 21 вересня у сесійній залі Тернопільської міської ради. Учасників, від імені очільника міста, привітав помічник міського голови Максим Черкашин.

«Підтримка студентства є одним з пріоритетних напрямків роботи міського голови Сергія Надала та міської ради. Тому саме завдяки його ініціативі у нашому місті реалізовується проект «Тернопіль – студентська столиця». Ви плідно попрацювали протягом трьох днів та напрацювали проекти, які прагнете втілити в найближчому майбутньому. При їх реалізації ви можете розраховувати на цілковиту підтримку Тернопільської міської ради», – зазначив Максим Черкашин.

В сесійній залі парламентарі презентували Міжрегіональний молодіжний форум, який пройде в Чернівцях 8-9 жовтня, Всеукраїнський освітній форум (м. Тернопіль, 5-7 грудня), проект «Кращий студент України». Також учасники зазначили, що з метою ефективної співпраці з центральними органами влади варто підняти питання надання статусу Студентського парламенту України консультативно-дорадчого органу при Кабінеті Міністрів України або при Верховній Раді України.

«Особисто для мене важливо, що перше засідання Парламенту відбулось саме в Тернополі. Ми показали учасникам наскільки ефективною є координація зусиль в нашому місті серед студентського самоврядування, керівництва навчальних закладів, громадських організацій та особиста підтримка міським головою Сергієм Надалом. Саме це і є запорукою подальших успішних проектів та утвердження Тернополя, як студентської столиці» – зауважив Студентський президент України Василь Томчишин.

Наступне засідання Студентського парламенту України заплановане а 7-8 листопада у місті Полтаві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Студентський парламент України #проекти
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення