Тернополянин влаштував парковку на газоні

Донедавна двір біля будинку №9 по вулиці Миру в Тернополі був навіть дуже гарно впорядкований. Для його облаштування витратили не одну тисячу гривень.

На такій прибудинковій території хоч свято двору проводи — цей захід став уже «модним» в обласному центрі. Є тут і стоянка для автівок. Доволі велика, принаймні ніколи не буває заповнена повністю і ніхто з мешканців жодного разу не мав підстав скаржитися, що приїхав, а машини ніде поставити.

 Та ось один поважний пан вирішив, що його авто має стояти не там, де всі, а біля самої стіни будинку, майже впритул до вікна спальні однієї з квартир. І взявся активно втілювати свою забаганку в життя. На перешкоді задуманому стояла береза. Та не встояла — впала від гострих зубів пили. 

Мешканці потім сумно оглядали зріз і дійшли спільної думки: казати, що дерево було гниле й тому його забрали — значить, зводити наклеп на нього. «Жива» береза стояла, багато років могла б ще шелестіти зеленим листям.За деревом був газон. Від решти двору відділяв його бордюр, та не став перешкодою для поважного пана.

Нема вже ні бордюру, ні газону. Зате автомобіль має «персональне» місце. Спочатку стояв там цілими днями, а коли мешканці почали звертатися в різні інстанції, господар уранці почав забирати його, щоб якась перевірка не «засікла», ввечері знову ставив сусідам під вікно.Та люди все ж сподіваються на справедливість. На те, що замість зрізаної берези ростиме молоде деревце, на місці сплюндрованого газону буде новий, ще кращий, а власник машини задовольниться місцем на загальній стоянці.

«Буде і на нашій вулиці свято», — оптимістично стверджує приказка. Мешканці мають надію, що до них прийде нині «модне» свято двору. Тут воно стане ще й своєрідним днем перемоги. Перемоги справедливості, законності над сумнозвісним «я так хочу».

До слова, компетентні органи таки зреагували на скарги мешканців. Власник автомобіля ставить тепер його за межі газону. Але газон і далі сплюндрований

zaxid.te.ua
Тернопіль газон парковка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі