• Головна
  • Політичні ігрища ведуть українську економіку до краху, вважає тернопільський науковець
12:45, 2 жовтня 2014 р.

Політичні ігрища ведуть українську економіку до краху, вважає тернопільський науковець

Через те, що керівництво уряду зосередилося на виборах, а не на вирішенні економічних проблем, ситуація в Україні дедалі погіршується і може призвести до непередбачуваних наслідків, оскільки уже є катастрофічною.

Про це в прямому ефірі «Радіо РОКС» заявив професор Тернопільського національного економічного університету, експерт в галузі економіки Михайло Лучко, повідомляє "Погляд".

На його думку, з приходом нової влади не було викорінено старі схеми збагачення олігархів і, попри скрутне становище в більшості українців, лобісти власних інтересів продовжують наживатися навіть на хвилі чергової економічної кризи. При цьому про інтереси пересічних громадян ніхто не думає.

«В умовах, в яких ми сьогодні живемо, кожен мусить бути економістом. Скажу відверто, економічна ситуація в країна – катастрофічна. Ми маємо дуже високий рівень інфляції, який від нас приховують, дуже хиткий курс гривні та повну відсутність державного регулювання. Уряд займається не економікою, а політичною грою, підготовкою до виборів. Хотілося б, щоб економікою займалися професіонали, а не політичні пропагандисти та пристосуванці. Сьогодні ми маємо вести економіку в стані війни. Завдання влади – не лобіювати інтереси виключно крупного бізнесу, а допомогти підприємцям, починаючи від дрібного, переформатуватися, щоб підприємці стали прибутковими та корисними Україні, її обороноздатності», – підкреслив доктор економічних наук Михайло Лучко.

Він також наголошує, що для виходу із економічного колапсу Україні сьогодні необхідна в парламенті рушійна кількість професіоналів, які матимуть бачення щодо економічних змін і які будуть готові ламати діючі корупційні схеми. А тому радить виборцям, які вболівають за майбутнє держави, підтримувати своїми голосами саме професійність, а не популізм.

«Не політика повинна бути професією, а політики мають бути професіоналами. За таким принципом я підходжу до аналізу виборчих списків партій та кандидатів. Не розумію, що в списках політичних партій роблять професійні журналісти, військові генерали. Ці люди вже мають достойну професію і повинні займатися нею професійно. Особисто для мене є критерії, за якими неприпустимими в списках партій є так звані політичні перебіжчики та пристосуванці, представники попередньої влади. Вважаю перевагою, зокрема, у списках політичної партії «Батьківщина» присутність молодих людей з прогресивним мисленням, патріотів та професійних політиків», – резюмував Михайло Лучко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лучко #економіка
Останні новини
Оголошення
live comments feed...