Відомі тернополяни висунули Тараса Пастуха кандидатом в народні депутати

Батько чотирьох дітей, депутат Тернопільської облради Тарас Пастух вже більше двох місяців служить в Збройних силах України. Відомий тернополянин пішов у військо добровольцем і перебуває в зоні АТО. Перебуваючи на полі бою, Тарас Пастух не залишає свою суспільно-політичну діяльність, він бере участь у позачергових виборах народних депутатів до Верховної Ради, що відбудуться 26 жовтня 2014 року.

Оскільки Тарас Пастух служить добровольцем в розвідроті в зоні АТО і перебуває на сході України, сьогодні, 2 жовтня, у Тернополі зібралися його друзі, культурні і громадські діячі краю і представили громаді кандидатуру Тараса Пастуха як кандидата у народні депутати.
“Принципи діяльності громадського об’єднання «Самопоміч» є дуже прості, вони полягають у трьох правилах: “Будь собою!”; “Cпівпрацюй з іншими!“; “Допомагай тим, хто потребує”. Я знаю Тараса вже протягом багатьох років і вважаю, що ці принципи повністю збігаються з його життєвими принципами. Тому об’єднання «Самопоміч» на тернопільському і на всеукраїнському рівнях вирішило підтримати Тараса Пастуха і закликаємо зробити це й інших”, – зазначив голова міської організації «Самопоміч» Андрій Грицишин.

Друзі Тараса Пастуха підкреслюють його патріотичні переконання, які завжди були основним принципом його життя. “Тарас є справжнім патріотом. Останній раз, коли бачила Тараса він сказав, що іде воювати. Я була дуже здивована, бо він є батьком чотирьох дітей. Він сказав: “Якщо усі будуть ховатися за дітей і за сім’ю, хто захищатиму Україну?!”, – розповідає відомий дизайнер Оксана Бачинська.

Як зазначають друзі, Тарас служить в регулярній військовій армії. Він дав присягу і перебуватиме в зоні АТО, служитиме у Збройних силах України до закінчення військових дій в Україні.

Заслужений артист України Олександр Папуша переконаний, що Тарас Пастух, який сьогодні зі зброєю у руках захищає суверенітет і територіальну цілісність України, зможе багато корисного зробити для держави як народний депутат.

“Раніше я захоплювався Тарасом як особистістю, як громадським і політичним діячем, його патріотизмом, але коли дізнався, що він пішов служити в зону АТО – це було останньою краплею, яка переповнила. Залишити найрідніше – дітей і піти воювати за рідну землю... Я, наприклад, поки що таких сил не можу знайти в собі. Тарас знайшов. Я переконаний, що люди, які можуть пожертвувати собою, найціннішим і захищати рідну землю, вони в мирний час зможуть зробити набагато більше. Окрім цього, він наш земляк, тернополянин і знає з середини усю ситуацію, яка відбувається на Тернопіллі”, – каже Олександр Папуша.

Тернопільські діячі культури переконані, що Тарас Пастух підтримає розвиток культури України. “Тарас Пастух є молодим, але зробив вже багато для своєї країни, в нього є досвід управлінської роботи. Крім того, не кожен відважиться поїхати і воювати за рідну країну. Ця кандидатура своїми патріотичними діями  довела, що гідна бути у Верховній Раді і будувати Україну. Я думаю, з таким народним депутатом в нашій країні буде інше відношення і до культури, до мистецтва, до музейної справи. Зараз на превеликий жаль, до такої важливої ланки виховання ніхто не відноситься по-людськи”, – наголошує заслужений діяч мистецтв України Орест Савка.

Тарас Пасух служить в зоні АТО в роті розвідування.

“Від Тараса нещодавно надійшло прохання купити квадрокоптер – це технічний прилад для розвідки, який забезпечує безпечне повернення розвідки з бойових завдань. Це обладнання вартує 6 тисяч доларів. Вже відгукнулися небайдужі тернополяни, які готові допомогти – частину коштів виділить Сергій Притула, іншу частину – будемо збирати серед друзів”, – каже громадський активіст Юрій Кулик.

“Тарас все своє життя прожив в Тернополі, працював заради іміджу цього міста і в його патріотизмі, думаю, ніхто не сумнівається. Він є професійним політиком і це дуже важливо в сучасних реаліях розбудови нашої держави”, – каже проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ імені Володимира Гнатюка Богдан Буяк. – “У Тараса є досвід законотворчої діяльності, він за фахом є юристом і це теж дуже важливо. Хочемо, щоб інтереси тернополян у найвищому законодавчому органі держави відстоював справжній тернополянин, професійна і досвідчена людина – Тарас Пастух”.

Також свою підтримку Тарасу Пастуху висловили шоу-мен Віктор Гевко, громадський активіст Юрій Кулик, вчитель Української гімназії Оксана Сампара, ресторатор Михайло Гросуляк. На зустріч з журналістами, на жаль, не змогли з різних причин завітати й інші відомі тернополяни, які підтримують народного кандидата. Зокрема свою підтримку висловив лікар міської лікарні №2 Олег Данилюк, голова всесвітньої координаційної ради Михайло Ратушний, десятикратний чемпіон світу з армреслінгу Андрій Пушкар.

Відомі тернополяни висунули Тараса Пастуха кандидатом в народні депутати, фото-1
Відомі тернополяни висунули Тараса Пастуха кандидатом в народні депутати, фото-2
Відомі тернополяни висунули Тараса Пастуха кандидатом в народні депутати, фото-3
Відомі тернополяни висунули Тараса Пастуха кандидатом в народні депутати, фото-4
Відомі тернополяни висунули Тараса Пастуха кандидатом в народні депутати, фото-5
Відомі тернополяни висунули Тараса Пастуха кандидатом в народні депутати, фото-6
Відомі тернополяни висунули Тараса Пастуха кандидатом в народні депутати, фото-7
Тернопільський депутат батько чотирьох дітей зона АТО народні депутати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі