Сьогодні прощалися з ректором Тернопільського медуніверситету. Поховають науковця 3 жовтня

Тернопільщина в жалобі. Сьогодні прощалися із заслуженим діячем науки і техніки, ректором Тернопільського державного медичного університету, професором Леонідом Якимовичем Ковальчуком. Поховають науковця завтра.

Аби попрощатись із заслуженим діячем науки і техніки, ректором Тернопільського державного медичного університету, професором Леонідом Якимовичем Ковальчуком, в адміністративний корпус на вулиці Майдан Волі,1 у Тернополі впродовж дня йшли тисячі людей. Усі висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного. Сумують з приводу смерті ректора викладачі та студенти університету, передає tv4. 

- Про ректора нашого університету всі відзиваються тільки хорошими словами. Сьогодні у всіх сльози на очах, всі одіті в жалобі. Студенти справді сумують, бо це була хороша людина, він був привітний до всіх студентів, до всіх викладачів, він просто був хорошою людиною, яка залишиться в серці кожного з нас, – розповідає студентка 4-го курсу Тернопільського державного медичного університету Анастасія Корбило. – Він намагався передати кожному студенту любов до пацієнта, любов до всієї медицини.

- Перш за все, Леонід Якимович завжди нас навчав бути справедливими один до одного, нести постійно чесно ту місію, яка на нас покладається. Все таки ця людина нам завжди давала настанови, щоб ми гідно виконували свою роботу. Він робив все для того, щоб студенти мали найвищий рівень підготовк, і щоб завжди залишалися людьми, ніколи не займалися суто професійною підготовкою, – говорить голова студентської ради Тернопільського державного медичного університету Олег Фаріон.

Поховають ректора Тернопільського державного медичного університету завтра, 3 жовтня. Похорон розпочнеться о 10 годині в адміністративному корпусі університету. Далі тіло Леоніда Ковальчука пішою ходою проводжатимуть на Микулинецьке кладовище у Тернополі.

Ректор Тернопільського медуніверситету похорон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі