Коли у Тернополі почнуть видавати перші біометричні паспорти?

Планується, що вже із січня наступного року тернополяни зможуть отримати біометричні паспорти.

Сьогодні міграційна служба на завершальному етапі підготовки до практичного втілення цієї інновації. У зв’язку зі складною економічною ситуацією в державі на першому етапі біометричні паспорти, найімовірніше, видаватимуться не у всіх підрозділах, проте такі підрозділи працюватимуть у кожній області, пише Вільне життя плюс.  

— Паспорти громадянина України, які тернополяни отримують тепер, залишаться чинними до кінці строку їхньої дійсності, а це 10 років, — пояснив заступник начальника міграційної служби краю Іван Чубатий. — Громадяни можуть не хвилюватися про те, що їхні документи раптово стануть недійсними.

Найбільш очевидним для українців змістом у впровадженні біометричних документів для виїзду за кордон є реальна перспектива суттєвого спрощення візового режиму з ЄС. Україна є невід’ємною частиною Європи, а тому процедура в’їзду до європейських держав складає стратегічний інтерес для суспільства. Українські діти отримають простіший доступ до європейської освіти, громадянам буде простіше подорожувати.

Біометрія — це крок вперед у питаннях безпеки документа. Вся інформація, яка міститься у паспорті, буде прошита в електронному вигляді на чіп, отже, підробити документ буде набагато складніше, а використання чужого паспорта зловмисником стане практично неможливим.

У міграційній службі краю обіцяють інформувати громадян про усі зміни на паспортному фронті. Інформацію про зміни у законодавстві, умови отримання адміністративних послуг у підрозділах міграційної служби тернополяни також можуть почерпнути з офіційного сайту ДМС.

Тернопіль перші біометричні паспорти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі