У Козівському та Підволочиському районі бюджетники зимуватимуть без газу?

Cтан роботи районних державних адміністрацій і районних антикризових енергетичних штабів у Підволочиському, Кременецькому, Козівському, Теребовлянському, Підгаєцькому районах є незадовільним.

Про це під час колегії департаменту  розвитку інфраструктури, транспорту та  туризму заявив начальник відділу енергетики та енергозбереження управління розвитку транспортної інфраструктури, паливно-енергетичного комплексу департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ОДА Микола Михальський.

«За вересень 2014 року у даних районах перевищено доведені обсяги споживання природного газу. Зокрема, у Підволочиському районі перевищено доведені ліміти промисловою групою споживачів у 3 рази(!!!), Кременецькому районі – на 10%, Підгаєцькому - на 50%. У бюджетній сфері  Козівського району перевищено доведені обсяги споживання у 2 рази, в Теребовлянському-  на 2%», – повідомив чиновник.

 

Він також повідомив, що наразі в бюджетній сфері області переведено на альтернативні види палива 14 котелень (11 – у закладах освіти і науки, 3 охорони здоров'я). Досі ведуться роботи з переводу на альтернативні види палива по 33 котельнях бюджетної сфери (будівництво котелень, монтаж котельного обладнання).

Крім того, бюджетними установами та організаціями області проведено ряд заходів з часткової санації будівель і споруд. Зокрема, у 480  закладах освіти,  у 14 відділеннях та у 47 закладах первинної сільської мережі закладів охорони здоров'я, у 62 закладах культури, у 15 закладах соціального захисту населення замінено на енергозберігаючі 2200 віконних та 128 дверних блоків. 

«Реалізація даного заходу дозволить скоротити споживання природного газу орієнтовно  ще на 8%», - зазначив Микола Михальський.

Загалом заплановано перевести на альтернативні види палива 85 котелень бюджетних установ та організацій. Водночас чому це робиться аж з приходом похолодань – питання ще Михальский також відзначив незадовільний стан забезпечення вугіллям бюджетних установ та організацій області. Станом на 30.09.2014 року всього заготовлено тільки 3,7 тис. тонн вугілля при потребі 8,1 тис. тонн (45,8%), зокрема, закладами науки і освіти - 39% (при потребі – 6,0 тис. тонн , заготовлено тільки 2,3 тис. тонн).

«Якщо, заклади освіти Підволочиського, Бучацького районів забезпечені вугіллям на 100%, то Бережанського - на 7%, Борщівського - на 13%», - наголосив доповідач.

На жовтень 2014 року  споживачі  області забезпечені  деревною продукцією лише на 75,8% (бюджетні установи - на 74%). Зокрема, не забезпечені деревною продукцією бюджетні установи Бучацького, Заліщицького, Козівського, Теребовлянського, Тернопільського районів.

Осінь і зима, як завжди, приходять в область несподівано…

газ Михальський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі