Тернопільським військовим потрібні ліки та зимові спальники

Районний штаб національного спротиву продовжує акумулювати кошти та необхідні для військових-земляків речі.

 З 24 вересня по 1 жовтня зібрано 30 тисяч 450 грн. Витрачено 16 тисяч 817 грн. На сьогоднішній день найбільша потреба – протизастудні ліки та теплі спальні мішки. Хлопці на передовій потерпають від холоду і почали хворіти. Досі, через брак коштів, не вирішене питання придбання касок.

Минулого тижня коваль з Вишнівця Андрій Бурковський приступив до виготовлення буржуйок. Вони будуть як для приготування їжі, так і для обігріву, сушіння одягу.

Активно допомагають коштами та передають теплі шкарпетки, куплені як в магазині, так і виплетені власноруч, сільські та міські школи. Зокрема, цього разу внесли свою лепту такі школи: Бодаківська – 2 705 грн, Болязубська – 447 грн, Малокунинецька – 250, Лозівська – 480 грн, Новиківська – 340 грн, Опрілівська – 320 грн, Олишковецька – 3000 грн, Нижчелуб’янківська – 1 877 грн(плюс шкарпетки), Добромірківська – 930, Маловікнинська – 450 грн(плюс шкарпетки), Залісецька – 610 грн, Великокунинецька – 320 грн(плюс шкарпетки), Колодненська – 2810 грн(плюс шкарпетки і дитячі листи та малюнки),Збаразька ЗОШ №1 – 2586 грн(плюс шкарпетки), Максимівська школа – 139 пар шерстяних шкарпеток, пише Народне слово.

Минулого тижня ми помилилися і вказали неправильну суму пожертви Решнівської школи – у штаб передано 1820 гривень, а не 720, як ми написали.

Просимо вибачення в усіх, стосовно кого були і раніше допущені неточності у звітах штабу, і просимо з розумінням ставитися до таких помилок, на які впливають як людський фактор, так і технічний.

Нагадуємо, що координатори і волонтери вдячні усім землякам, які хто чим може допомагають військовим. Для них важлива кожна копійка і підтримка необхідними речами.

Збаразька діаспора з італійського курортного міста Сesenatico знову передала медичний препарат Traneх – 40 упаковок на суму 230 євро, термобілизну – 100 комплектів(300євро). У листі для штабу Марія Пиріг повідомляє, що до цієї справи долучилося 37 наших землячок-заробітчанок та чотири італійки, які пожертвували для наших солдат 125евро.

«Дівчата дуже раді, що у нас в Збаражі є такі люди, як ви, – пише пані Марія, – і ми раді надавати хоч якусь допомогу для хлопців, які захищають нашу Батьківщину. Дякуємо вам!».

Свою лепту для військових-земляків внесла Тетяна з Чікаго – жінка вислала військові карімати.

Ігор Шморгай із Зарубинець приніс у штаб термобілизну, збаражанки, які працюють в аптеках обласного центру, передали медикаменти, засоби гігієни та теплі шкарпетки, придбані за власні кошти.

86-річний пенсіонер з села Загороддя, що біля Вишнівця, Михайло Борисюк пошив для хлопців теплі шапки та рукавиці. До слова, у кожну шапку дідусь поклав іконки святих, а також особисте послання до солдатів.

Житель села Залісці придбав для вояків бензиновий електрогенератор.

Колектив Збаразької ЦБС цього тижня приніс у штаб шість бушлатів, а дещо раніше – 3505 гривень.

Тернопільські військові ліки зимові спальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі