У Тернополі живуть близькі відомого психотерапевта Кашпіровського

Пам’ятаєте, як люди сідали перед екранами, аби зцілитися? Як виявилося, корені відомого психотерапевта Анатолія Кашпіровського є і в Тернополі.

Своє дитинство тернополянин В’ячеслав Кірілов провів у Меджибожі, на Хмельниччині. Там і познайомився з відомим сьогодні психотерапевтом, а тоді ще простим хлопцем Анатолієм Кашпіровським.

Важкою атлетикою Кашпіровський займався мало не фанатично. Взагалі, відмічають в його оточенні, Анатолій з дитинства був працьовитою людино, передає ІНТБ.

ГЕННАДІЙ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, 2-рідний брат А. Кашпіровського: «Його тато казав: «Ти знаєш, Гена, от наш Толік, коли готувався до вступу в інститут, то він брав книжки і йшов на кладовище, щоб там ніхто йому не мішав. І сідав там, де знаходив місце, і зубрив предмети, по яких треба було здавати екзамени. Я знаю точно, в них ні грошей, ні блату ніякого не було, а в той час поступити в медінститут дуже було важко. Але, бачте, отака сила волі його».

Особливих схильностей до психотерапії, розповідає 2-рідний брат Анатолія, в Кашпіровському не бачив. Але вже з юних літ гіпнотизер розвивав у собі ораторство.

ГЕННАДІЙ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, 2-рідний брат А. Кашпіровського: «Сидить в своїй кімнаті і над собою займається. Він зубарив тексти, вислови різні. Лежать там книжки Сократа, по-моєму, Канта. Батько мій заглянув в ту кімнату, двері привідкрив, а Толік нас не бачив. Привідкрив двері, а Толік 3-літрову банку скляну взяв до рота, приклав і щось з книжки читає і так от жестикулює, і кричить туди, в ту банку, балакає, речитатив розвиває. То потім я зрозумів, щоб голосові зв’язки собі, щоб сусіди не подумали, що він хворий на голову, то він так глушив звук».

Своє особисте життя Кашпіровський не робив публічним. Його першою дружиною була циганка. Та прожили разом вони недовго. Далі Анатолій одружився на простій робочій Валентині, яка народила йому сина і дочку.

Третя дружина Кашпіровського була не українкою. Та як склалися їхні взаємини, до кінця невідомо. Сьогодні психотерапевт далі проводить публічні виступи, проте в основному – закордоном. Рідні та друзі спілкуються з ним переважно по телефону та Інтернету.

Тернопіль психотерапевт Кашпіровського
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі