Ігор Романків: «Саме завдяки педагогам ми стали громадою, яка відстояла свої права на Майдані»

Нерівність в оплаті праці вивела вчителів області напередодні свого професійного свята на пікет. Під стінами облдержадміністрації педагоги з п’яти районів протестували проти того, що їм не виплачують 20-відсоткову надбавку, передбачену Законом України про освіту та оплату праці.

«Освітяни неодноразово зверталися до нас, і народний депутат Василь Деревляний уже скерував депутатський запит, в якому вимагає від керівництва держави забезпечити фінансування педагогів області на належному рівні. Немає жодних оправдань тому, що одні вчителі Тернопільщини за свою працю отримують передбачену законом зарплату, а на інших – економлять», – переконаний кандидат в народні депутати від ВО «Батьківщина» Ігор Романків.

Він наголосив, що освітяни, які щодня вкладають душу в підростаюче покоління, не заслуговують такого ставлення до себе.

«Педагоги, направду, є елітою нашого краю, – каже Ігор Романків. – Вони супроводжують нас від ще зовсім маленьких до свідомих і підготовлених у самостійне, доросле життя. Саме вони дають безцінні знання, які дозволяють нам ставати лікарями і рятувати життя, ставати професійними військовими і захищати від агресора свою країну, ставати священиком і допомагати людям чесно і щасливо прожити своє життя. Саме завдяки освітянам ми стали громадою, яка відстояла свої права на Майдані. Я спільно з командою ВО «Батьківщина» буду добиватися належної оцінки праці освітян. Педагогам області ж бажаю міцного здоров’я і довгих років життя! Низький Вам уклін!».

Ігор Романків кандидат від Батьківщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі