В тернопільському міському РЕМ черги, як у 90-ті роки

Якщо прийти в останiй день мiсяця в тернопільські міські електромережі, застанете чергу, як у 90-ті роки. Це люди надають показники та намагаються з'ясувати щодо розбiжностей - мiж тим, що вони порахували i тим, що надали у квiтанцiях з міського РЕМ, нарікають тернополяни

  • Ніби для вдосконалення обслуговування в міському РЕМ запропонували надавати показники за телефоном: 23-96-24, - обурюються городяни. - Проте переважна бiльшiсть людей у черзi знають - додзвонитись на цей номер неможливо.

З 1 червня змiнились тарифи, але чимало людей це не врахували, пишуть тернополяни. Щоб зробити звiрку, той, хто звернувся, має надати письмову заяву. І, згiдно з чинним законодавством – не пізніше п'ятнадцяти днів від дати отримання, вас мають проiнформувати письмово. Але чи все, що цiкавить буде у вiдповiдi? Як доводить практика – нi, обурюються читачі.

  • Водоканал та Тернопiльгаз вже давно запровадили на своiх сайтах онлайн сервiси, де можна надати показники та отримати розрахунок - скiльки треба платити, - нарікають тернополяни. - Також на їх сайтах є дiючi тарифи. У разi питань та розбiжностей можна звiритись.

Цi сервiси не надто сучаснi i досконалi, але вони є. В тернопільському міському РЕМ немає нiчого.

  • Можу надати, як взірець, онлайн калькулятор (http://index.minfin.com.ua/tarif/electric.php), де можна дізнатись про тарифи i розрахувати, скiльки потрібно сплатити, - запропонував читач на сайті www.20minut.ua. – Розумiю, не всi будуть користуватись. Але у 70% городян є Інтернет. І черги будуть меншими.

Подати показник електролічильника можна цілодобово в телефонному режимі, запевняють енергетики.

  • Подавати показники можна в телефонному режимі або ж безпосередньо в абонентський відділ РЕМ, - пояснив директор енергозбуту ВАТ «Тернопільобленерго» Сергій Оляніцький. – Подача показників онлайн наразі у стадії розробки та доопрацювання.

Подати показник електролічильника жителі міста Тернополя можуть, зателефонувавши до абонентського відділу Тернопільського міського РЕМ або до кол-центру. Останній працює цілодобово. Окрім подачі показників, спеціалісти нададуть відповіді на всі запитання щодо електропостачання, запевнив пан Оляніцький.

 

Довідка

Куди повідомити показники лічильника

Міський РЕМ: тел.: 23-96-14, 23-95-14, 23-96-24. Безкоштовна лінія кол-центру ВАТ«Тернопільобленерго»: 0-800-50-90-40.

ПАТ «Тернопільміськгаз»: тел.: 52-46-95,

http://tmgaz.te.ua/indicators (обов’язково вказати електронну пошту, аби вам надіслали відповідь)

КП «Тернопільводоканал»

http://www.vodokanal.te.ua/index.php?name=AddCounter

52-84-50, 52-84-80, 52-85-20, 52-86-29, 52-87-29.

За інф. організацій

Тернопіль РЕМ черга
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі