Самопоміч підтримала Тараса Пастуха

Політрада політичної партії «Самопоміч» прийняла рішення про підтримку кандидата на виборах до Верховної Ради України по місту Тернополю, які відбудуться 26 жовтня цього року. Цим кандидатом став молодий місцевий політик, доброволець у лавах збройних сил України, Тарас Пастух, який зараз знаходиться у Дебальцево.

Саме цей кандидат найбільше відповідає політичним принципам об’єднання, які полягають у формуванні представництва у владі із середовища громади. Адже молодь здатна реально люструвати український політикум, створивши дієвий механізм співпраці місцевої громади та центральної влади. Тарас Пастух добре зарекомендував себе як ефективний управлінець, коли став наймолодшим головою Бучацької РДА та вивів район з 15 на 1 місце за соціально-економічними показниками, як успішний бізнесмен, котрий допоміг відродити одного з флагманів виробництва м.Тернополя, пивоварню «Опілля», що є одним з головних платників податків та роботодавців у місті, як патріота, який незважаючи на статус депутата та потребу опікуватися чотирма власними дітьми, записався у лави збройних сил для участі у війні проти агресора. Головною перевагою нашого кандидата є патріотизм доведений справами та бажання ефективно працювати на користь громади міста.

Тарас Пастух вважає, що Україна потребує корінної зміни державної системи влади. Основою політики має бути служба народу та ефективні механізми контролю за політиками. Країна потребує глибокого перезавантаження влади. Саме за це стояли на Майдані, активним учасником якого був сам Тарас.

У своїй програмі Тарас Пастух назвав ключові напрямки діяльності у якості депутата. По-перше, це створення надійної системи оборони країни шляхом повернення традиції козацьких часів щодо військового вишколу населення у місцях проживання і формування добровольчих частин самооборони. По-друге, ефективних механізмів протидії корупції через антикорупційну люстрацію, коли мають бути звільнені усі учасники корупційних схем. По-третє, створення умов для реалізації функцій місцевого самоврядування через розширення бази наповнення місцевих бюджетів за рахунок зміни бюджетного і податного законодавства.

Тарас Пастух переконаний, досвід здобутий на управлінських посадах, у бізнесі, в органах місцевого самоврядування дозволить формувати якісні закони. Першочерговим вважає на теперішньому етапі забезпечення обороноздатності країни, що неможливо без проведення швидких реформ. Реформи робитимуть ті люди, які готові до них. Які не мають зайвого негативного багажу, та є незалежними від олігархічних груп.

 

 

Самопоміч підтримала Тараса Пастуха
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі