На Тернопільщині в парку будують торговий павільйон?

За ніч з 25 на 26 вересня у Бережанах на вулиці Чорновала «виріс» доволі значних розмірів магазинчик, який своєю частиною «заліз» у паркову зону.

Про це «Номер один» повідомили жителі Бережан. Чи насправді даний факт мав місце, журналісти за роз’ясненням звернулися до Бережанської міської ради. Розставив крапки над «і» секретар Бережанської міської ради Петро Гончар.

– 10 вересня 2013 року рішенням сесії Бережанської міськради було попередньо погоджено місце розташування тимчасової споруди та надання у сервітутне користування земельної ділянки орієнтовною площею 30 кв. м для встановлення та обслуговування торгового павільйона з облаштуванням піднавісу для пасажирів громадського транспорту на вул. Чорновола (біля автобусної зупинки на с. Лапшин) гр. К. А 24 грудня того ж року з даною метою цьому ж громадянину було надано у користування терміном до 1 грудня 2016 року земельну ділянку площею 30 кв. м. Дані дії здійснювались у відповідності до наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлового-комунального господарства України №244 від 21.10.2011 року «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», – повідомив Петро Гончар.

За словами секретаря міськради, даний торговий павільйон розміщений на землях, що належать до земель житлової та громадської забудови.

Тернопільщина,парк торговий павільйон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі