Дзвонити за кордон стало для тернополян значно дешевше

Укртелеком запроваджує доступні тарифи на міжнародне спілкування з домашнього телефону для абонентів нашої області.

Так, з 15 вересня спілкування по домашньому телефону з рідними та друзями, які проживають за кордоном, стало доступнішим. Вартість знижена у кілька разів, порівняно з поточними пропозиціями. Спеціальні тарифи поширюються на найпопулярніші міжнародні напрямки.

Зателефонувавши до Австралії, Австрії, Бельгії, Великобританії, Греції, Грузії, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Казахстану, Литви, Німеччини, Польщі, Португалії, Росії, Туреччини, Франції, Чехії на домашній телефон за хвилину розмови платитимете 0,19 грн., на мобільний – 0,79 грн.

Вартість хвилини спілкування абонента Укртелекому з мешканцем США чи Канади становитиме лише 0,19 грн. незалежно від того, на мобільний чи стаціонарний номер здійснюється дзвінок, пише Свобода. Плата за з’єднання відсутня.

Для спілкування за новими тарифами при наборі номера необхідно використовувати спеціальний код: 00-10501.
1. Наберіть вказаний код 0 (гудок) 0-10501
2. Переведіть ваш телефон у тоновий режим за допомогою клавіші *.
3. Наберіть необхідний міжнародний номер в такому форматі: код країни – код міста або оператора – номер телефону.
Дзвінки в інші країни за допомогою коду 00-10501 не обслуговуються. Всі тарифи вказані з урахуванням ПДВ.

- Укртелеком прагне надати своїм клієнтам кращі умови міжнародного зв’язку. Оператор сподівається, що абоненти оцінять комфортне міжнародне спілкування по домашньому телефону за зниженими тарифами. Нові тарифи діють в рамках маркетингового дослідження моделі користування міжнародною телефонією до 30 листопада 2014 року. Якщо дослідження покаже популярність нової послуги, її запровадять на постійній основі, – кажуть у прес-центрі оператора.

Детальну інформацію про тарифи можна отримати в контакт-центрі оператора за номером 0-800-506-800 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).

Тернопіль дзвінки за кордон Укртелеком
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі