
13:50, 9 липня 2011 р.
Тернополяни, будьте пильними!
Тернопільські правоохоронці радять, як не стати жертвою злочинців.
Важливо знати, що жертвами злочинців найчастіше стають жінки, дівчата, люди похилого віку, а також чоловіки у нетверезому стані. Найбільша кількість крадіжок стається у передсвяткові, святкові та вихідні на ринках, зупинках, а також у салонах громадського транспорту у час пік.
У місцях зі значним скупченням людей сумки, барсетки завжди тримайте перед собою. Будьте особливо обережні, розраховуючись за товар чи послуги – намагайтесь не демонструвати наявність у вас значної суми грошей і ніколи не кидайте недбало гаманець до кишені або ж до сумки поверх інших речей.
Заходячи до громадського транспорту, не зупиняйтеся біля дверей, особливо на задньому майданчику, а відразу проходьте вперед. Адже сходинки в тролейбусі – надзвичайно зручне місце для реалізації крадіжки: кишені і сумка пасажира, що стоїть вище, знаходяться на рівні очей зловмисника.
Якщо відчуваєте поруч себе підозрілий рух – відійдіть від людини, яка безпричинно штовхається, треться біля вас, при цьому голосно зробивши їй зауваження – злодій боїться привернутої до нього уваги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...