Кайда не виконав своєї попередньої передвиборної програми

Завершуємо серію публікацій про виконання своєї передвиборної програми діючим народним депутатом Олексієм Кайдою.

Його програма з 2012 року, незважаючи на наявність депутатської фракції ВО «Свобода» в Парламенті, не виконана навіть на 10 відсотків.

Йдеться не лише про економічні ініціативи, які потребують консолідації зусиль та проведення широкомасштабних розрахунків, але і про обіцянки гуманітарного характеру.

Зокрема, цілий розділ Олексій Петрович присвятив збереженню національної ідентичності та відновленню історичної справедливості замість розгулу українофобії та реваншу радянської імперії.

Ухвалити Закон «Про захист української мови».

Не зроблено

Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

Не зроблено

Визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України.

Не зроблено

Заборонити рекламу тютюнових виробів та алкогольних напоїв на всій території України. Запровадити кримінальну відповідальність за пропаганду наркоманії та сексуальних збочень.

Зроблено частково

Залишається сподіватися, що цього разу тернополян проявлять політичну мудрість та не дадуть себе знову обманути політичними обгортками. Адже є гідні кандидати, яких ми знаємо, як людину, а не як слухняного виконавця волі партійних лідерів…

Кайда не виконав передвиборної програми
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі