У Тернополі на вул. Будного поблизу «Білого замку» встановлять новий світлофор

 На це міськрада виділила 150 тис грн. Ще 150 грн зібрали підприємства, які працюють в цьому районі, повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міськради Микола Лесів. 

- Цей світлофор потрібен , тому що на цій ділянці є багато фірм та юридичний факультет економічного університету, відтак багатьом людям було важко перейти дорогу, - каже він.
Окрім того, ще 40 тис грн міськрада виділила, аби зняти ще одну проблему на дорогах. За ці гроші та вул.Об'їзній та Будного встановлять світлофорні тумби.

- Через те, що на Об'їзній зробили лише розмітку і там нема освітлення, то на транспортній розв'язці Микулинецька-Будного водії плутають проїзд, - пояснює 20хвилин Микола Лесів. - Аби недопустити аварій в нічний час, згідно рекомендацій ДАІ, ми вирішили встановити спеціальні світлофорні тумби, які будуть освітлювати дорогу уночі. Їх встановлять на зеленій зоні біля мосту на Чернівці.

До слова, цього року у Тернополі провели ряд замін старого обладнання світлофорів на нове. На це міськрада виділила 500 тис грн, додає пан Лесів.

Тернопіль світлофор міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі