У Тернополі діти дошкільного віку взялися допомогти військовим АТО

Допомогти військовим на сході взялися дітлахи дитячого садочку №18. Вихованці старшої групи виготовляли янголят-охоронців для тернопільських бійців. Діти, вірять, що їхні обереги неодмінно захистять українських воїнів від куль і врятують їм життя.

Батьки та вихователі дитячого садочку неодноразово долучались до збору гуманітарної допомоги для воїнів АТО. Для бійців збирали продукти, медикаменти та теплі речі. Не стоять осторонь допомоги і маленькі вихованці дитсадка. Вони разом із батьками пишуть листи солдатам малюють малюнки, а також виготовляють ляльки-мотанки.

«Така акція на підтримку бійців проходить у дитячому садочку на протязі двох тижнів. Батьки разом зі своїми дітьми виготовляли різні обереги. Сьогодні це ляльки-мотанки», – розповідає завідував дитсадка Галина Баран.

Янголята-обереги разом із листали передадуть військовим з батальйону «Збруч». Проте, що духовні бронежилети потраплять за адресом батьки та вихователі переконані. Адже гуманітарну допомогу дитячий самок №18 збирає разом із Тернопільською загальноосвітньою школою №4, а туди на днях завітає командир батальйону територіальної оборони, пише газета Свобода

В цій групі вже стало традицією проведення спільних майстер-класів де батьки з дітьми разом створюють різноманітні вироби. Цього разу організатором створення таких духовних-оберегів стала мама вихованки дитсадка, пані Неля.

«Лялька-мотанка – український народний оберіг. Здавен у кожній родині вона була символом мудрості, берегинею роду, символом матері-прародительниці та зв’язку між поколіннями. Отак, через наше майбутнє покоління ми хочемо передати свою любов до наших захисників», – розповідає пані Неля.

Діти мають надію, що їхні подарунки не тільки зігріють серце наших захисників, але й обов’язково нагадають їм рідний дім, де їх люблять і чекають. У свої обереги вони вклали послання, де бажають бійцям сили, витривалості та мужності, і обов’язково – повернутися додому живими, здоровими та з перемогою.

Тернопіль допомога військовим діти дошкільного віку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі