Тернопільські комунальники планують ремонт вул. Оболоня закінчити до настання холодів

Капітальний ремонт вулиці Оболоня та цілий перелік прибудинкових територій. Усе це тернопільські комунальники планують встигнути до настання холодів. 

Майже місяць ремонтних робіт на вулиці Оболоня позаду. Комунальники доводять до ладу тротуари, облаштували бордюрний камінь, планують встановлювати поребрик зі сторони житлових будинків. За проїжджу частину поки не беруться, досі основна робота – за водоканалівцями.

- Продовжується прокладання інженерних мереж, я думаю за 3-5 днів ми повинні завершити прокладку і приступити до заміни врізок до житлових будинків. Це також немало часу, дні 3-4. Тобто в загальному, якщо за 9 днів ми завершимо заміну інженерних мереж силами водоканалу, то зможемо тоді приступити до влаштування дорожнього одягу, – розповідає тв4 начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

Проїзд дозволяють не будівельній техніці, а й водіям, для яких це єдиний заїзд до вулиць Тихої і Юрчака. Повністю вулицю перекриють згодом, коли візьмуться за дорожнє покриття. Працюють без вихідних, каже Олег Вітик, бо вкластися мають, як і запланували, до 10 листопада. Аби тільки погода сприяла і грошей вистачало. Зекономити вдалося на ремонті інших вулиць – Збаразької та Карпенка. Ці гроші підуть на капремонти міських дворів. Впоратись хочуть до настання холодів.

- Ми повинні ще цього року зробити проїзд Лук’яновича-Бродівська, розпочати роботи на вулиці Чалдаєва, 12, зробити капремонт Галицької,52, розпочато на Дружби,7, тільки бордюр зняли, завершуються роботи по Симоненка, 6, Курбаса,6. Також зробити міжбудинковий проїзд 15 Квітня – вул. Бойчуків, – каже Олег Вітик.

Тернопіль ремонт вулиці прибудинкова територія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі