Чи втечуть до Києва тернопільські перевізники?

Аби перевізники не диктували свої умови, у Києві вирішили залучити до перевезення підприємців з усіх регіонів.

Відповідно у конкурсі на забезпечення пасажирських перевезень у столиці вперше зможуть взяти участь перевізники з усіх областей.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на начальника Комунальної служби перевезень Сергія Савтира.

За його словами, найближчим часом служба проведе конкурс на забезпечення пасажирських перевезень майже на 100 столичних маршрутах.

"У цьому році ми проведемо прозорий і відкритий тендер, у якому зможуть взяти участь не лише київські перевізники, але і підприємці з регіонів", - підкреслив Сергій Савтир.

Цього разу у Києві визначили нові умови для конкурсантів: придбання автобусів, обладнаних для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, встановлення на весь рухомий склад системи GPS-моніторингу, забезпечення форменим одягом водіїв та обслуговування нерентабельних маршрутів соціального значення.

І головне: до конкурсу допустять лише підприємців, які мають досвід надання даних послуг та автопарк не старше 2012 року.

Власне остання вимога наштовхує на думку, що конкурс проводять під конкретну бізнес-структуру, адже похвалитися наявністю нових автобусів, яким не більше двох років, в Україні може мало хто.

перевізники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі