• Головна
  • Андрій Садовий: «Принцип простий – візьми і зроби!»
08:00, 11 жовтня 2014 р.

Андрій Садовий: «Принцип простий – візьми і зроби!»

Політична партія Об’єднання «Самопоміч» вперше братиме участь у виборах до парламенту. І має шанс стати найбільшим відкриттям цієї кампанії. У списках «Самопомочі» жодного колишнього народного депутата – це єдина партія, яка на практиці пройшла повне очищення від старих політиків.

Це єдина партія, яка повністю відкрила свої списки перед виборами і виставила їх на громадське обговорення. І це єдина партія, де лідер не поставив наперед свої власні амбіції і йде в списку лише на 50-му місці. Проплачені олігархами соціологи кажуть, що «Самопоміч» не пройде у Раду. Це називається – видавати бажане за дійсне. Їм дійсно цього б не хотілось. Так вже було на виборах до Київради, коли «Самопомочі» прогнозували 0,3% а вона взяла третє місце з результатом у 7%. Лідер партії мер Львова Андрій Садовий про похід Об’єднання «Самопоміч» в парламент.

 

З яким настроєм Об’єднання «Самопоміч» йде на вибори?

 

Змінити парламент. Я хочу бачити там реальну роботу, а не балаган. Вони там засиділись і гальмують країну. Я за абсолютно нових людей в парламенті. Цього вимагає вся країна. Старі політики також відчувають ці настрої і за будь-яку ціну намагаються доказати, що саме вони нові. Запрошують до себе популярних діячів і «освіжають імідж». Тратять на це величезні гроші. Але ж суть не змінюється. Яка ж там новизна, якщо люди по дві-три-чотири каденції в Раді?! Вони відзвітували про свою роботу? Отримали схвалення від виборців? Попередній парламент просто зганьбив себе. Одні крали і здавали країну Москві, інші підгодовувались з рук олігархів і грали в піддавки роль «опозиції».

 Що Об’єднання «Самопоміч» запропонує країні?

Важку працю і відповідальність кожного громадянина за країну. Самоорганізація, самодисципліна, самоврядність – це наші ідеологічні принципи. Ми їх впроваджуємо у Львові з 2006 року на рівні місцевої влади. Наскільки нам вдається – нехай судить громада, але рівень довіри є, Львів розвивається і ми працюємо далі.

Що об’єднало всіх людей у списку Об’єднання «Самопоміч»?

Принцип «візьми і зроби!». Його поділяє потужна команда експертів-законотворців, яких до нас привела Ганна Гопко (перший номер списку – прим. ред.) з Реанімаційного пакету реформ. Молоді фахівці за півроку підготували 60 дуже потрібних країні законів, 40 з них вже в Раді, 12 проголосовано. Такої продуктивності не має жоден парламентський комітет. При цьому Гопко з колегами роблять це на ентузіазмі! Розуміють, що сьогодні це потрібно країні. А депутати отримують гроші з бюджету і протирають штани, або переймаються виключно своїми інтересами. То давайте ми їх поміняємо! Депутатів на пенсію – тільки не депутатську а звичайну - а експертів-професіоналів в Раду! Самоорганізація – це також принципи добровольчого батальйону «Донбас». Хлопців ніхто не змушував йти на війну. Вони взяли і самі зробили дуже боєздатну бойову одиницю. В батальйоні багато людей з дуже доброю освітою, досвідом і правильними принципами. Зараз готують нову концепцію обороноздатності країни. Єгор Соболєв організував з колегами Люстраційний комітет і не допустив декілька десятків скандальних призначень по всій країні, не зважаючи на шалений опір номенклатури. Ці люди нікого не питають – «що робити?». Вони роблять! Я зроблю, що зможу, аби вони отримали більше можливостей для служіння країні.     

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Андрій Садовий #принцип – візьми і зроби
Оголошення
live comments feed...