Липовий” активіст “Правого сектору” займається рекетом на Тернопільщині

Чоловік, який представляється активістом “Правого Сектору” на Тернопільщині, займається рекетом і вибиває кошти з тернопільських підприємців. Про це вони написали у своєму відкритому листі до правозахисників.

– Ми, підприємці міста Тернополя, змушені звернутись до Вас із відкритим листом у зв’язку із неможливістю більше терпіти “благодійної” діяльності представника “Правого Сектору” Олексія Станька. Вказаний “патріот” замучив нас своїми проханнями надання допомоги на потреби бійцям, що беруть участь у АТО, – йдеться в листі.

Також люди звернулись до керівника “Правого Сектору” Василя Лабайчука, аби той вплинув якось на активіста, пише Доба.

– Ми звертаємось, перш за все, до керівництва “Правого Сектору” та просимо вплинути на свого кадра, який способами 90-х років вибиває кошти. Також просимо керівників правоохоронних структур припинити рекетирську діяльність Станька, – пишуть підприємці.

У “Правому Секторі” кажуть, що вперше чують про Олексія Станька і просять про подібні випадки повідомляти у Штаб «Правого Сектору» в місті Тернополі, який знаходиться за адресою бульвар Т. Шевченка,23 кімната 42, або за телефоном 068 68-16-653.

– На адресу Правого Сектору Тернопільщини надійшов анонімний лист, нібито підприємців Тернопільських ринків, щодо неправомірних дій особи, яка відрекомендовується представником Правого Сектору. Доводимо до відому всіх зацікавлених, що зазначені у листі особи не мали і не мають жодного стосунку ні до політичної партії, ні до громадського об’єднання «Правий Сектор», – кажуть активісти.

Тернопільщина рекет Правий сектор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі