Скільки коштує місце вчителя в тернопільській школі?

Корупція у системі тернопільської освіти набирає обертів. Усі тернополяни, які стояли на Майдані, які спостерігали жахливі розстріли, сподівались, що їм таки вдасться змінити систему та побороти корупцію.

“Коли братимеш чи даватимеш хабар – відчуй кров Небесної сотні на своїх руках”, – саме з такими лозунгами звертались свідомі люди до населення України. Проте тернопільські чиновники, мабуть, не бояться нічого.

На сайті Тернопільської міськради та в інших засобах масової інформації неодноразово писали скарги про корупцію при працевлаштуванні на роботу в школи чи дитсадки. На цей раз в редакцію Тернопільської Липи звернулася тернопільський педагог. Своє їм’я жінка просить не називати через страх більше нікуди не працевлаштуватися.

- Я п’ять років пропрацювала вчителем в одній із тернопільських шкіл. Я мала іти на роботу в садок музичним керівником – в дитячому садочку № 24 завідуюча мені написала на карточці, що за роботу я повинна заплатити 500 доларів, звичайно, що я відмовилася і так в нас в освіті місце вчителя коштує від 500 до 1000 доларів.

Доказів, щоб звернутися в міліцію у жінки немає, оскільки сума писалася на листочку.

- З такою ситуацією стикається кожен вчитель чи будь хто інший, – розповіла жінка.

Зараз є модне слово “люстрація”. Чому після всіх жахливих подій в нашій країні і далі процвітає корупція, а чиновники забувають, що гроші їм платить держава, щоб вони чесно їй служили, а не користувалися своїм посадовим становищем та вимагали особистої вигоди, пише Тернопільськалипа.

Тернопіль вчителі школа корупція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі