Моряки корвету «Тернопіль» отримали від тернопільських активістів теплі речі і вишиванки

Напередодні Дня створення УПА представники Об’єднання заради громади «Ядро» побували в Одесі. З нагоди свята і за вірне служіння народу України волонтери подарували командиру корвету «Тернопіль» і його заступнику вишиванки, а команді – теплі речі, обмундирування та амуніцію. Зараз моряки несуть службу на блок-постах навколо Одеси.

Представники «Ядра» зустрілися також із командиром бригади надводних кораблів ВМС ЗС України з питання забезпечення автотранспортом бригади.

- Бійці підрозділу охороняють м.Одесу. Віддаль між блок-постами значна. Для потреби у постачанні боєприпасів, амуніції, харчів потрібно невеликий дизельний бус або автомобіль типу «мінівен». Один із доброчинців Тернополя вже пожертвував на цю справу 600 євро. Представники Логістичного центру допомоги бійцям АТО вивчають можливі варіанти придбання такого транспортного засобу, – розповів представник ОЗГ «Ядро» Тарас Білан.

Волонтери «Ядра» зустрілися також із представником Самооборони Одеси. Домовилися про спільну роботу по допомозі біженцям, що розміщені в санаторіях Одеси.

- Речі на Складі № 2 Логістичного центру допомоги бійцям АТО сортуються на 3 частини: найкращі і найтепліші – на передову. Середньої якості – в інші частини та біженцям. Непридатні для військових – на «шмати» на пошиття маскувальних сіток. Із Самообороною Одеси ми допомовилися про приймання, розподіл та контроль за речами, що збирають на складі та передаються для потреб біженців.

Представники об’єднання заради громади «Ядро» зустрілися також із одеською волонтерською групою «Оксана» і запросили її представників до Тернополя, аби обмінятися досвідом роботи і скоординувати співпрацю.

корвет "Тернопіл" активісти теплі речі вишиванки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі