У Тернополі на благодійному ярмарку збирали кошти для пораненого в АТО 20-річного студента (фото)

Сьогодні студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя провели  благодійну акцію  – ярмарок домашньої випічки.

Мета заходу – зібрати кошти для пораненого бійця АТО, 20-річного студента Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Ігоря Назаревича.  Ігор був поранений в зоні АТО 5 жовтня, він отримав важке поранення хребта. Бійцю потрібна допомога, кошти потрібні для проведення складних операцій.

За словами організаторів ярмарку, зібрані в рамках заходу гроші перерахують на банківський рахунок, де ведеться збір грошей на лікування Ігоря Назаревича.

– Тиждень тому вирішили провести такий захід, щоб допомогти пораненому учаснику АТО. Продаємо випічку, каву, чай тощо. Вартість солодощів – 1-5 гривень. Ціни доступні, щоб усі студенти могли долучитися до благодійної акції і підтримати Ігоря Назаревича, – розповів “0352.ua” студент ТНТУ, учасник студентської ради університету  Назар Грабовський.

Допомогти і підтримати Ігоря Назаревича може кожен. Кошти можна перераховувати на банківську картку Приватбанку 5211 5273 0572 1660 для батька – Назаревича Ігоря Євгеновича. Контактні телефони: 0664510955 і 0932286960 (сестра); 0666591035 (тато).

У Тернополі на благодійному ярмарку збирали кошти для пораненого в АТО 20-річного студента (фото), фото-1 У Тернополі на благодійному ярмарку збирали кошти для пораненого в АТО 20-річного студента (фото), фото-2 У Тернополі на благодійному ярмарку збирали кошти для пораненого в АТО 20-річного студента (фото), фото-3
У Тернополі на благодійному ярмарку збирали кошти для пораненого в АТО 20-річного студента (фото), фото-4
Тернопіль благодійний ярмарок кошти для пораненого в АТО 20-річного студента
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі